Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebbe mi az összefü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbe mi az összefüggés? (Előre is elnézést a duci lányoktól)

Figyelt kérdés

Nem régiben volt egy pasi, akiről annyit kell tudni, hogy nagyon csinos barátnője van, vékony, bármit felvehet, sokan megirigyeljük, jó magam is,mert van rajtam is ami rezeg.

No de, ez a srác ezt a csinos barátnőt, nem többre mint egy éjszaka erejéig , vagy épp amikor összefutottak, lecserélte egy nagyon duci lányra, valójában az aránytalan duci fajtával, aki már furán is mozog olyan duci (senkit meg nem akarok bántani, csak nagyon érdekelne a miértje), miért tette kockára a kapcsolatát, csak azért, hogy lefeküdjön (semmi több) egy aránytalan lánnyal, amikor otthon várja a csinos barátnője?

Megérteném, ha probléma lenne, és nem a külsőt figyelve beleszerettek volna egymásba, na de ők csak annyira jöttek össze semmi többre, azóta is a srác mutatja kifelé a nagy szerelmest, és a lány is, aki semmit nem sejt az egészből


2017. júl. 18. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

vagy bejön neki a teltebb alak (mondjuk inkább az arányos, szexi teltebb alak a vonzó sokunknak)

vagy csak ki akarta próbálni mással (igen van ilyen) és kéznél volt a lány

vagy több is van itt a háttérben, olyan maga a lány

2017. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerû. Mert akin van egy kis husi azt jobb fogdosni. Akár tetszik akár nem. Ez így van.
2017. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen alkata van a lánynak.

Valóban jó fogdosni, barátom is kíván, pedig van rajtam is, de van amelyik alak már a ló túlsó felére esik át. Ezzel sincs baj, de olyan döbbentően szép karcsú a barátnője

2017. júl. 18. 22:32
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
egyszer én is bevállalnék egy ilyen csajt, simán csak kipróbálnám vele milyen lehet a szex.
2017. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha túl sok sósat eszel, kell utána valami édes.

Így van vele a pasi is.

Ráadásul rengeteg pasi ábrandozik arról, hogy egyszer kipróbálja, hogy milyen lehet a szex egy igazán kövér csajjal.

2017. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

én voltam 120 kilós csajjal, mondjuk nem a kilók miatt

sub csaj volt és a belső ami nagyon bejött benne, mosolygós vidám aranyos odaadó engedelmes lány volt

ott maga a subság, meg a belső ami nagyon megfogott

a mosolya volt amire felfigyeltem


de nem hiszem, hogy a srácnál ilyen indíttatású a dolog

2017. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Nyilvan mert gerinctelen a pasi es megdugja az elso lanyt aki szetteszi neki. A kover lanyok meg koztudottan szetteszik barkinek, aki rajuk fanyalodik.
2017. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen gerinctelen dolgot művelt. A lehetséges okok szerintem:


- ki akarta próbálni egy teltebb lánnyal

- eleve a duci csajok tetszenek neki, de nem akarja/meri felvállalni, mert a látszat és a kirakat, kivűlről megítélés fontosabb

- valami pl kisugárzása, viselkedése, megfogta


Ezeket pl. alkohol, buli, környezet felerősíthette.


Végül még: a szép nem mindenki számára ugyanazt jelenti. A képen amit illusztrációnak linkeltél az ízlésem szerint gyönyörű nő van, nekem (és még sokaknak) a nagyon extra duci lányok tetszenek. Számomra ez az ideál.

2017. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért, mert:

- változatosság

- lyuknak az is lyuk

2017. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi volt, ez az egyik fétise, vagy csak változatosságra vágyott, vagy valami ilyesmi.
2017. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!