Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más se tudja mindig azt mondani a nőknek amit hallani szeretnének?

Figyelt kérdés

Pl: a nő kérdez.

-szívem ugye mindig szeretni fogsz?

Amit várna.

-persze drágám mindig szeretni foglak.

Amit kap a férfiaktól.

Hát most nagyon szeretlek de nem lehet előre tudni mi lesz tíz év múlva.



#Amit hallani akar
2022. máj. 17. 07:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%
Tudnam, de nem akarom. Oszinte vagyok es ezzel jol lehet szurni. Mindig talaltam baratnot es az ertelmesebbek kozul.
2022. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem ezt akarja hallani, ez egy leegyszerűsítés. Reméli, hogy halálosan szerelmes vagy, és úgy érzed, hogy mindig szeretni fogod. Ő valószínűleg így érzi.
2022. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

2. Most pont azt irod le amit én.

🤭

2022. máj. 17. 07:51
 4/28 anonim ***** válasza:
14%
A nőkkel nem szabad őszintének lenni. Mindig azt kell mondani nekik, amit hallani akarnak, nem az igazat, kivéve ha szakítani akarsz.
2022. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Távol álljon tőlem az általánosítás, de a tapasztalataim szerint a nők legtöbbje nem magába a férfiba lesz szerelmes, hanem abba az illúzióba, amit a férfiból meg tud alkotni és fenn tud tartani magában. Ez tehát egyfajta önáltató szerepjáték, amelyben a férfinak kezdetektől fogva ki van osztva egy rá szabott szerep, előre megírt forgatókönyvvel. Vagy eljátssza, vagy vagy ha nem, akkor vége a nő iránta érzett szerelmének. Nem minden nő ilyen, mert van, aki két lábbal a realitás talaján marad; de a többség előtt a kapcsolatért cserébe el kell játszani az előre megírt és kiosztott szerepet.
2022. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Én nőként kevésbé vagyok érzelmes, mint a legtöbb pasi. De az őszinteség nekem fontosabb, mint az amit hallani akarok. Ezt a párom is tudja. Persze van, hogy megbántott, azaz rosszul esett valami, amit mondott, de hamar túl vagyok rajta, mert az igazat mondta. A hazugság mindig kiderül.

De ilyen hülyeségeket nem is kérdezek tőle. A lényeg, hogy most szeret. A jövő meg mindkettőnkön múlik.

2022. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

De tényleg nem voltál annyira szerelmes, hogy azt hitted, örökké tart, vagy fel tudsz emelni egy hegyet, vagy akármi? Mert ha ő teljesen beléd van zúgva, és szeretné tudni, hogy te is bele vagy zúgva, te meg racionalizálsz, az kiábrándító.


Úgy értem, itt egy lehetséges válasz, hogy miért nem akarnak egyre többen kapcsolatot.

2022. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

"Most pont azt irod le amit én"


Pont az ellenkezőjét. Te arról beszélsz, hogy mit "kell mondani", én arról, hogy mit remél, hogy érzel.

2022. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

"nők legtöbbje nem magába a férfiba lesz szerelmes, hanem abba az illúzióba, amit a férfiból meg tud alkotni és fenn tud tartani magában. Ez tehát egyfajta önáltató szerepjáték, amelyben a férfinak kezdetektől fogva ki van osztva egy rá szabott szerep, előre megírt forgatókönyvvel"

Ez így igaz, nagyon jól megfogalmaztad!

"Vagy eljátssza, vagy vagy ha nem, akkor vége a nő iránta érzett szerelmének."

Ennek viszont pont a fordítottját tapasztaltam. Amíg a férfi nem játsza el a szerepet, addig a nő reménykedik. Amikor belemegy a férfi, akkor a nő csalódik. Addig szerelmes tehát a nő, amíg remelni tudja, hogy egyszer majd olyannál változik a férfi, amilyenné ő akarja. A férfinak olyanokat kell mondania, ami ezt a reményt élteti, de nem szabad túlságosan megadnia a nőnek, amirr vágyik, mert akkor rájön, hogy mégsem arra vágyik, kiábrándul és más férfit vesz üldözőbe egy másik illúzióval.

2022. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
A nők is ugyanennyire használják falsul ezeket a dumákat nektek. Nem kell megijedni.
2022. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!