Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tesz ilyet?

Figyelt kérdés

A férjemmel amikor nincs itthon van hogy messengeren beszelgetunk.

Mostanaban eszrevettem, hogy mikor elmegy itthonról leveszi az aktív státusát, hogy ne látszodjon hogy mikor aktív . Baratnöm szerint pszichéz, hogy legyek feltekeny. Velemenyek?


2022. máj. 17. 07:40
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
98%

Baràtnőd helyett érdemes lenne férjeddel beszélni erről.


Ha amúgy téged egy zöld köröcske ennyire befolyàsol, javaslom,hogy keress orvost.

2022. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ferjem tagadja hogy leveszi de én értek a messengerhez.
2022. máj. 17. 07:46
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Tedd csak tonkre nyugodtan a hazassagod egy full bugos app miatt.
2022. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én azért valamilyen szinten megértelek, mert valószínűleg van a háttérben más is, különben egy kis zöld státusz jelző nem ébresztene benned kételyeket. (Normális esetben)

Kérdezd meg tőle de ne számonkérően. Az én párom 2 éve offline amúgy.

2022. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor én vagyok az egyetlen, aki rohadtul nem nézi, hogy a férje mikor volt aktív utoljára messengeren. Ha kell valami, akkor felhívom. Ha nem veszi fel, akkor majd visszahív vagy írok neki egy üzenetet,hogy lássa. Dolgozik, ügyfelekkel tárgyal, nem ér rá velem és a hülyeségeimmel foglalkozni. A bizalom befigyel nálatok azért, ha tényleg egy zöld pötty miatt ilyen agymenésed lesz.
2022. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Igazából túl kevés az infó, hogy bárki releváns választ tudjon adni. Beszélj vele erről, ha hazudozik, hogy nem kapcsolja ki, akkor tegyétek a két telefont egymás mellé és kiderül kinek van igaza. Egyébként a telefon app bugos az is hibázhat, viszont pc-ről mindig kiírja mikor volt aktív utoljára, ha messenger felületén nyitod meg. Illetve, ha kikapcsolja a státuszát, akkor nem írja mikor volt aktív.

A barátnőd együgyű, ne kérj tőle véleményt. Egyébként én akkor szoktam kivenni, ha nem akarom lássák mikor vagyok fent, így elkerülöm azokat akik épp keresnének vagy idegesítene a számonkérésük, hogy miért nem írok, ha online vagyok. Szóval lehet ő is simán csak nem akarja, hogy számon kérd miért nem válaszol, ha online. Mint mondtam ezek tippek, számos más oka lehet.

2022. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na hát aztán nagyon érdemes adni arra, hogy mit jelez a messenger. Nem egyszer volt, hogy férjem már rég aludt, a messenger meg elérhetőnek jelezte.

De valahogy mégsem jutott eszembe, hogy rohanjak a másik szobába, hogy kivel chatel...

2022. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!