Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal összeköltöztünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal összeköltöztünk. Folyton csesztet higy bordel van. hogyan magyarazzam el neki?

Figyelt kérdés

Nincs ruhaszekreny, igy a ruhak mindenhol vannak kb. Nincs hova eltennem! Sehova! Kozmetikai dolgokra egy polcom sincsen!

De allandoan mondja hogy nemrakodok ossze. De konyorgom hova??? Kimosom az agynemut kint porosodik ugyis


2022. máj. 17. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem én rendetlenség van!

Úgy közöld, ahogy itt, nincs hova tenni. Drágám, menjünk el vegyünk pár bútort, tárolót, mert anélkül sosem lesz rend!

2022. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyetek szekrényeket, polcokat hogy el lehessen férni, és ne kupleráj legyen.
2022. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... talán... vegyetek egy szekrényt?
2022. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kapcsolat, ahol egy szekrény vásárlását sem tudjátok megbeszélni.
2022. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is egy szekrénye volt, mert az ő cuccai nagyjából egy fiókban is elférnének. Az enyémek már nem. Megkérdeztem tőle, hogy mikor érne rá elmenni velem az ikeába x szekrényért, amit kinéztem. Ezt a megoldást ajánlom.
2022. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy szekrényt.
2022. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit javasol megoldásnak? És te? Az ő cuccai el vannak szépen rendezve? Hogyha igen, tiéd miért nem? Miért esik nehezedre megbeszélni vele ilyen apró dolgokat? Hogyan fogjátok a komoly problémákat megoldani, miért költöztetek össze? Hány évesek vagytok?
2022. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!