Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összeköltöztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összeköltöztünk pár hónapra a szüleinél, de katasztrofális volt, így szét is költöztünk. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Most lennénk egy évesek, és úgy érzem ez a kapcsolat nem működik tovább. Nagyon fáj, nagyon szeretem, de összetörtem. =( Ősszel eldöntöttük a barátommal, hogy összeköltözünk. Én költöztem hozzá, mert én albérletben laktam, ő meg a szüleinél, és kézenfekvőbb volt, hogy én költözöm. Viszont az egésszel nem számoltam. Nem bírtam elviselni, hogy nem tudok normálisan kettesben lenni a barátommal, nincs közös életünk, mert mindig ott voltak a szülei. Kedvelem a szüleit, de már belátom, hogy egészen más volt az amikor néha ott voltam, mint amikor már ott is laktam. Egy héten egyszer kétszer, amikor a szülei elmentek valahova, kettesben tudtunk lenni, de ez nekem nagyon kevés. Nem tudtam úgy elengedni magam mint előtte, és már rosszul éreztem magam, amikor elindultam hozzájuk.

Ebből fakadólag rengeteg vitánk lett. A barátom nem érti mi a gond, a szülei jó emberek és nem érti miért nem tudtam elfogadni őket. Hiába mondtam, hogyha fordított esetben hozzánk költöztünk volna, neki is sok lenne!! Nem érti, de hát én se értettem először. Mások figyelmeztettek, de nem hallgattam senkire sem, most viszont belátom hiba volt! =(

Odéig fajultak a veszekedések, hogy a barátom szerint elviselhetetlen vagyok és nekem semmi se jó. =( De ha bevásárolni se tudtunk ketten?? Négyesben mentünk, illetve az apja nem mindig jött, de az anyja szinte mindig. =( Ha mozit beszéltünk meg, illetve más közös programot, akkor kettesben tudtunk lenni, de kb ennyi. közös élet nem volt...

Nemrég elköltöztem tőlük, de nagyon fáj. nagyon rossz, hogy így alakult, és nem tudom mitévő legyek. =( Megmenthető még a kapcsolatunk?


23-24 évesek vagyunk



2019. jan. 13. 23:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon idióta döntés volt. Ha neked volt egy jó kis albid akkor oda kellett volna inkább költöznötök. Összeköltözni csak kettesben!

De ha a párod nem tudja megérteni ezeket a dolgokat akkor semmi értelme együtt lennetek. Ha neki elég a szakításhoz az, hogy kettesben szeretnél vele élni akkor nem tudok mit mondani. Ha csak ketten lennétek abban is van sok a konfliktus forrás ha nem segít a háztartásban stb. Ha más konfliktusotok nem volt, ha másból nem volt vita akkor próbáljátok meg mégegyszer úgy, hogy csak ketten vagytok. De így, hogy még 1 éve se vagytok együtt de már ilyen rossz a helyzet nem sok közös jövőt jósolok. A párod egy nagy gyerek.

2019. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Meg lehetne próbálni mégegyszer, ha szülők nélkül működött
2019. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
*nehogy már megmérgezzék a kapcsolatotokat,meg rátelepedjenek. Amíg nem voltak ők lábalatt, addig minden simán ment, tehát őnélkülük visszatérhetne a harmónia. Csak a párod ezt értse meg. De ha nem megy, akkor meg szívás van.
2019. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

Kuka,max ha veled megy,nem ment hagyta h egyedül menj..

58N

2019. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Közös albérlet már biztos nem lesz. =( A barátom mondta, hogy erre később térjünk vissza... De hogy mikor? Azt mondta majd ha többet keres. Dolgozik és tanul mellette... Nem tudom, ez így nagyon rossz. Annyit keres mint én, és most én lakótárs után néztem.

A szüleinek is negatív véleményük van rólam. Úgy érzik nem kedvelem őket, és odatolakodtam. =( Egyedül az anyukája mondta, hogy maradjak velük, de igazán ő se érti a helyzetet.

2019. jan. 13. 23:42
 6/24 A kérdező kommentje:

1-es.


Előtte is lakótársam volt, szóval oda nem költözhettünk volna. =(

2019. jan. 13. 23:43
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Sajnálom a barátodat és jobb ha dob téged. Mi a p*csát gondoltál, ha a szüleihez költöztél? Istenem...
2019. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hittem, hogy ennyire nehéz lesz. =( Másképp eleve nem is mentem volna bele
2019. jan. 13. 23:49
 9/24 anonim ***** válasza:
5%

Ja, nagy hiba volt, miért nem hallgattál másra?

Mert olyan okosnak, tapasztaltnak, életbölcsnek gondoltad magadat?


Tényleg elviselhetetlen lehetsz. A leírásból úgy tűnik, hogy a szülei teljesen normálisan viszonyultak ehhez az egészhez de csak hisztiztél.


Meg lehetett volna nyugodtan beszélned a barátoddal, még úgyis necces előadni de így..., nem csodálom, hogy a töke ki van veled...

2019. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom előző te is boldog lettél volna ha nincs két percetek kettesben mert anyu apu folyton ott van még a hálóban is.. Itélkezni könnyü.

58N

2019. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!