Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytak várandósan. Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytak várandósan. Kérlek ne ítéljetek el, csak tanacsokra lenne szükségem. Mit tegyek? Elmondjam a feleségnek?

Figyelt kérdés

Igen, én voltam a buta ebben a történetben. A gyerek apja még házas, azzal hitegetett, hogy válik. Most mégsem vált el de még mindig hiteget de már nem hiszek neki. Anyagilag mindenképpen támogatna de nem akarom, hogy a gyerekem hazugságban éljen.

Apuka otthon nem meri elmondani, hogy a megcsalás következménye baba lett (azt pláne nem fogja, hogy direkt nem védekeztünk).


2022. máj. 17. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/339 anonim ***** válasza:
96%

Nagyszerű 5 perc lehetett.

Gratulálok a babàhoz , kèt boldog család is várja majd idekint, ha fiú akkor nyugodtan add neki az apuka nevét , majd elhordja a te csalàdneved

2022. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/339 anonim ***** válasza:
96%

Így vagy úgy, de kiderül. A baba miatt mondd csak el. És vissza ne fogadd. Férfiként írom, kiemelkedően gyáva és gerinctelen alak.


Mondjuk, nagy liba vagy te is. De a kicsi megérdemli az igazságot.


F, 39

2022. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/339 anonim ***** válasza:
97%
De minek csináltatok gyereket szándékosan? Ti valami visszamaradottak vagytok? Nem ért volna rá, amikor elválik?
2022. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/339 anonim ***** válasza:
100%

háát ha ők házasok és látják egymás havi költségeit előbb utóbb fel fog tűnni, hogy pénzt fog utalgatni minden hónapban...vagy annyival több kp-t. vesz ki....


És én a helyedben nem bíznék abban, hogy ő minden papír nélkül és kötelezettség nélkül azaz bírói ítélet nélkül neked pusziból mindig fizetni fog....

2022. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/339 anonim ***** válasza:
68%
Ne mondd el, ez nem a te dolgod. Rajtad fog csattanni. A te dolgod biztosítani, hogy apuka névvel vállalja a gyereket, hivatalosan, gyerektartast fizetve. Hogy ezt ő otthon hogy kommunikálja, az ő dolga.
2022. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/339 anonim ***** válasza:
7%

Anyagilag sem fog támogatni.

Ne szolj semmit

2022. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/339 anonim ***** válasza:
75%

Minek mondanád el, az mennyiben befolyásolja az adott helyzetet?

Azért külön taps jár, hogy mindketten és direkt voltatok felelőtlenek!

Annyi a dolgod, hogy amennyiben nem tesz elismerő nyilatkozatot, akkor a bíróságon kezdeményezed az apaság megállapítását. Kénytelen leszel, amilyen pö@fej a támogatása pont 10e Ft lesz, néha. Márpedig ez sem a kiságyhoz, babkocsihoz, pelenkához, de főleg a felneveléséhez édeskevés lesz.

Ha még van időd döntsd el, hogy képes leszel -e egyedülálló szülőként neki mindent megteremteni, ha nem, akkor elvetetni, akár örökbe adni.

2022. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/339 anonim ***** válasza:
63%

"kérlek ne ítéljetek el"


Jó, akkor szia!

2022. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/339 Noren1989 ***** válasza:
10%
Össze kell költözni rendesen!!!
2022. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/339 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat gondolkodom ezen, én is úgy gondolom, hogy neki kellene elmondania. De ha engem felkeres a felesége hazudni nem fogok.

Nem 5 perc volt, hónapokig tartó viszonyról van szó. Válás is lett volna de visszaléptek. Nekik van közös gyerek, vele fenyegeti, állítólag ezért. Nekem is van már egy lányom, de az édesapja fiatalon balesetben elhunyt. Sokáig nem is mertem kapcsolatba kezdeni, pont sikerült nem a jó emberbe beleszeretni. Szándékosan gyereket szerettünk volna, már alakult a válás. Csak ő azt hitte nem jön össze ilyen könnyen és most fél mit gondolnak majd róla emiatt.

2022. máj. 17. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!