Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom ennyire nem áll ki értem/értünk várandósan?

Figyelt kérdés
6. hónapban vagyok, a párom exe rendszeresen beszólogat interneten keresztül durva dolgokat. Pl. mikor kitettem az első képet, ami azt sejtette, hogy várandós vagyok (instagramon), azt kommentálta alá, hogy "és kitől szerezted össze?", illetve azzal "poénkodik", hogy vesz nekem kaparós sorsjegyet... Mi nem túl fényűző, de rendezett körülmények között élünk a párommal, ő egy gazdag lány, mindenkinek azt mondja, hogy porba, sárba szülök, minek stb... A páromnak szóltam, hogy állítsa len, de csak nevetgél... Ez nagyon megvisel... Én reagálom túl? N23
2018. jan. 10. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tiltani a lanyt mindenhol, de amugy nem normalis, hogy csak nevetgel.
2018. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Ne csak nevetgéljen, azonban az se norális, hogy elvárod, hogy ő állítsa le, nem ő felelős az exe vselkedésére. te próbáltad lelláítani?
2018. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

"a párom ennyire nem áll ki értem/értünk várandósan"


- ez nekem azt jelentené, hogy a párod várandós...

2018. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon egyszerűen meg lehetne oldani: letiltod mindenhonnan. Én nem foglalkoznék vele, a csajnak biztos nincs saját élete, ezért jobb másokéban vájkálnia.
2018. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás? Két kattintás.

És kész.

2018. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj, alapból nem értem, hogy minek töltesz fel ilyen képeket. Ne töltsd fel ilyen képeket és nincs gond. Ennyi.
2018. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Letiltottam, de akkor új profilról jön valami válogatott átok...
2018. jan. 10. 15:07
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

Várandósan? Ezt miért fontos hozzá tenni. Én annyira unom már ezt, hogy aki várandós/gyereke van, az ÁLLAPOTánál fogva felsőbb rendűnek érzi magát.


A barátod azért nevet, mert szánalmas amit a párja művel. Mindenki magát minősíti. Ha te erre adsz az a te problémád. Mit szeretnél, verje meg? Neked is van szád, ha nem tetszik tudsz szólni, illetve mivel netes írogatásról van szó, pár kattintás és nem is látja a postjaid, a képeket.

2018. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De nem is ez a lényeg, hanem miért nem szól mindenki? Majdnem mindennap találkoznak, mert a páromnak a főnöke ennek a csajnak az apja...
2018. jan. 10. 15:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van állítva, akkor a profilod csak barátaid számára látható. Ha új profilt csinál akkor fel kell venned ismerősnek. Te mindenkit válogatás nélkül visszajelölsz, vagy mit számít hogy új profilt csinál?
2018. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!