Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtassam meg párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassam meg párom gondolkodását?

Figyelt kérdés

Párommal még tanulunk, most tesszük majd az érettségit, legnagyobb problémám hogy azt látom rajta nem akar elmenni dolgozni. Engem a szüleim 14 évesen már elküldtek melózni, (azóta is dolgozok) takarítottam a szomszédságban, házat/kertet, állatokat etettem ha úgy volt, elvittem a környékbeli kutyákat sétálni. Nem kaptam nagy összeget ezekért, de mindig tudtam magamnak venni nasit/cipőt/ruhát. Jelenleg is 12-14-24 órázok heti 4-6 napban változó.

Ő egyetemre akar menni ami nem is lenne baj, de érettségi 1 év kb.. meg még várnom kellene 3-5 évet hogy megmozduljon? Nem ehhez szoktam hozzá! Családom sem szimpatizál vele ezért. Nagyon szeretem!! Nem akarok vele szakítani. Szeretném ha ezt is belekalkulálnátok a válaszokba, megoldást szeretnék❤️.

Mielőtt incelek betámadnak a nőknek csak a pénz kell. Nem, van pénze mindig 30-50 ezer havonta kb. Azzal van a baj hogy nincs napirendje, sokat alszik…. Ami zavaró, engem is lehúz, pedig nekem itthon is kell segítenem, elvárják tőlem. Engem az sem zavarna ha heti 3x járna be 700as órabérben, csak lenne napirendje és nem délben kelne fel, meg nem lenne depressziós állandóan.


2022. máj. 20. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak reménykedni tudok, hogy ez egy viccesnek szánt kamu...
2022. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es megelőztél, éppen ezt akartam én is írni...
2022. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az sem oké hogy téged dolgozni kellett küldjenek kvázi gyerekként.

Az értékrendetek és neveltetésetek teljesen más, nem fogtok kijönni hosszútávon. Szerencsére tizenévesen is volt annyi eszem, hogy a tanulást válasszam egy kezdetleges tiniszerelem helyett.

2022. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy. Középiskolásként miért kellene dolgoznia? Gondolom az ő szülei nem azt az iskolát követik, hogy általános iskolást elküldenek pénzt keresni, úgy, hogy ez ráadásul törvénytelen, és nagyon nem normális.

Valószínűleg az egyetemen ez úgyis változik, ha majd külön akar költözni, mindennek meg van a maga ideje, nem kell sürgetni.

2022. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod változtatni a másik ember gondolkodás módját akkor nem jó ember mellett vagy.
2022. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha neked dolgozni kell mikor tanulnod kellene, nem csoda, hogy te nem fogsz egyetemre menni. Ez mind oké, te dolgod. De elvárni mástól, hogy ne tanuljon tovább, mert te sem teszed.. Vannak bajok.

Észre kellene venni, hogy milyen világban élünk. Magyarországból így is második Kínát akarnak csinálni, ahol alulképzett, szarul okatatott emberekkel akarnak olcsó rabszolgamunkát végeztetni mindenféle szar cégnek, ezzel behozva a "tőkét" amiből nyilván nem a nép gazdagszik.

Még fiatal vagy, neked kellene inkább átgondolni a dolgokat, nem a párodnak!

2022. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1-2 # nem kamu

Mielőtt félte értitek, estin tesszük az érettségit. Heti 2 nap. És 21 éves párom, én 20.

2022. máj. 20. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu az végtelenül szomorú. Ne akard lehúzni őt, inkább te is tanulj valamit, vagy egy szakmát vagy szerezz egy diplomát.
2022. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress olyat akivel egyezik a világnézetetek. Elég szomorú, hogy sokaknak bele kell dögleni a munkába, hogy egyáltalán ne halljanak éhen. Ezen kéne változtatni, nem azokat cseszegetni, akik non-stop gályázás nélkül is megélnek.
2022. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor 21 évesen teljesen normális hogy fél kettőkor kel ki az ágyból, meg az is hogy nem csinál semmit?

Mert ha még tanulna, de nem tanul, én sokkal többet tanulok. Ha én nem noszogatom munka előtt/után hogy na gyere felolvasom a tananyagot, töltsük ki a dolgokat, kérdezzük ki egymást… neki eszébe nem jut.

2 hetente 1x elmegy matekra egy órára. Ennyit tanul. Nekem meg van 2 szakmám már.

Az estin meg amennyit bent kell lenni csak pár óra…

2022. máj. 20. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!