Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtassam meg párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassam meg párom gondolkodását?

Figyelt kérdés

Párommal még tanulunk, most tesszük majd az érettségit, legnagyobb problémám hogy azt látom rajta nem akar elmenni dolgozni. Engem a szüleim 14 évesen már elküldtek melózni, (azóta is dolgozok) takarítottam a szomszédságban, házat/kertet, állatokat etettem ha úgy volt, elvittem a környékbeli kutyákat sétálni. Nem kaptam nagy összeget ezekért, de mindig tudtam magamnak venni nasit/cipőt/ruhát. Jelenleg is 12-14-24 órázok heti 4-6 napban változó.

Ő egyetemre akar menni ami nem is lenne baj, de érettségi 1 év kb.. meg még várnom kellene 3-5 évet hogy megmozduljon? Nem ehhez szoktam hozzá! Családom sem szimpatizál vele ezért. Nagyon szeretem!! Nem akarok vele szakítani. Szeretném ha ezt is belekalkulálnátok a válaszokba, megoldást szeretnék❤️.

Mielőtt incelek betámadnak a nőknek csak a pénz kell. Nem, van pénze mindig 30-50 ezer havonta kb. Azzal van a baj hogy nincs napirendje, sokat alszik…. Ami zavaró, engem is lehúz, pedig nekem itthon is kell segítenem, elvárják tőlem. Engem az sem zavarna ha heti 3x járna be 700as órabérben, csak lenne napirendje és nem délben kelne fel, meg nem lenne depressziós állandóan.


2022. máj. 20. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy szerintünk mi a normális. Ő így él, ezek szerint megteheti. Majd biztos elmegy valami ótvar melóba fillérekért szopni, csak mert neked nem tetszik, ahogy él.

Tényleg nem értem minek erőlteted ezt a dolgot. Egyáltalán nem illetek egymáshoz. Még ellavírozhattok pár évig, amíg az a legnagyobb kihívás a kapcsolatotokban, hogy találjatok egy helyet ahol dughattok, de együttélésnél ki fogjátok készíteni egymást.

2022. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, nem te tartod el, hanem a szülei. A kérdésre térjünk vissza 1év múlva, amikor valószínűleg együtt se lesztek már, de az biztos, hogy lesz változás. 2 lehetőség van: Ha a srác ennyi tanulással el tud végezni egy egyetemet, akkor zseni, tartsd meg.😁 A másik, hogy hamar kibukik, vagy már az érettségibe is beletörik a bicskája. Akkor meg kénytelen lesz elmenni dolgozni. Kivéve, ha a szülei egész életében el akarják tartani.
2022. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Közöd? Attól mert te kiskorod óta szopsz neki nem kötelező. 🤣
2022. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!