Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam vagy vele maradjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy vele maradjak? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt élek a párommal és azota mintha nem is ő lenne. Teljesen kifordult önmagából. Az ország másik végébe költöztünk mert ő ott kapott munkát. Nekem viszont még sajnos nem sikerült több okból is. Folyamatos veszekedések vannak a pénz miatt. Nem szórjuk de hiába még nem sikerült munkát találnom. Elötte éreztem,h én vagyok neki a legfontosabb és az 1 év alatt mindent megtettünk egymásért és olyan pasi volt akiért mindent feladtam,de ahogy összeköltöztünk vmi megváltozott. Már nem érzem azt, h olyan erős lenne a szerelmünk. Mondja, h szeret de teljesen más férfi lett belöle aki már így ebben a formában nem tetszik,hisz nem ő az akibe beleszerettem. Mit tegyek? Nem tudom mire vélni a viselkedését mikor annak idején mindketten mondtuk, h sem a pénz, sem munka és senki sem állhat közénk. Most úgy látszik részéről mégis. Fáj, h ilyen. Segítsetek!
2010. szept. 18. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Jajj mintha magamat hallanám.

A pénz nagy úr,sajna nálunk is az a vita forrása legtöbbször.

Már nem is tudom kivel élek,hová tünt az akit megszerettem.

Ötletem nincs ne haragudj,de tudom mit érzel. :(

2010. szept. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ennyire nagy úr,h tönkretesz egy kapcsolatot? Nem olyan vagyok aki mindent megvetet magának. Csak szinte kajára költünk. Nagyon szeretem őt, de képtelen vagyok így vele maradni. Nem érzem már,amit régen. Úgy érzem már nem szeret annyira. Annyira rossz érzés.
2010. szept. 18. 00:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Megértelek hidd el,én sem hittem,hogy az anyagiak igy tönkretesznek mindent.

Nagyon nehéz a döntés,én sem tudom hogyan tovább.:(

2010. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hajlok afelé, h szakítsak. De közbe meg őrülten szeretem. Most mondtam neki pár napig ne beszéljünk. Belement. Régebben sose hagyta,h ugy aludjunk el, h összekaptunk. Még nem laktunk együtt el sem engedett éjszaka . Most meg én az ágy egyik végébe ő a másikba. Mondtam neki költözzünk haza mert ott jobb volt, de nem akar. Itt meg csak a feszültség van.
2010. szept. 18. 00:58
 5/9 anonim válasza:

Ha szereted, akkor tegyed boldoggá! Érezze,hogy szereted, nem elég mondani éreztetni kell, ha ő ezt érzi, akkor biztos,hogy nagy változások fognak bekövetkezni. Kb. 2-3 hét elteltével már tudni fogod,hogy jobb lett a kapcsolatotok vagy sem. Sokféleképpen boldoggá tudod tenni partneredet...

Írtad,hogy te az ágy egyik végében és ő a másik végében fekszik... nem tudom,hogy mennyire szoktál kezdeményezni az ágyban,de ha nem nagyon akkor lehet,hogy elvárja,hogy már te is csinálj valamit(ha eddig csak ő kezdeményezett,akkor csak imponálni szeretett volna és ezt megunta)... viszont ha szoktál, akkor legyél határozottabb, mert ha már az ágyban se ér hozzád ott nem kicsi a baj,de viszont azt ne feledd,hogy az érzések csak úgy nem múlnak el. 20/F

2010. szept. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Naná hogy nagy úr. Szerinted szerelemből meg lehet élni? Látod ez a baj, hogy álomvilágban élsz. Olyanná öltözteted a pasid, amilyenné akarod, majd a fejéhez vágsz dolgokat. Együtt laktok, mások a szabályok. Ehhez jobb ha hozzá szoksz. Istenem, miért kell nyilvánvaló tényt megmagyarázi? Ennyire vacakok voltak a szüleid?


Magadnak köszönheted ezt az állapotot.

2010. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek. Az utánam következőnek pedig igaza van.
2010. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi jogod a szüleimről írni.
2010. szept. 18. 10:20
 9/9 nagyviri ***** válasza:
Sajnos nagyon igaz az a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember. Nem tehetsz róla, hogy így alakult, ez benne van a pakliban. Beszélj a pároddal, de ügyelj rá, hogy ne veszekedés legyen belőle, hanem felnőttként próbáljátok megoldani a kialakult problémát. A gondok ugyanis csak akkor oldódnak meg, ha beszéltek róla, ne kövessétek el azt a hibát, hogy besöpritek a szőnyeg alá. Ha sikerül megoldanotok, akkor valószínűleg visszakapod azt a pasit, akibe beleszerettél. Tudom, munkát találni sem egyszerű, de lássa rajtad, hogy te tényleg igyekszel. Ha viszon nem sikerül helyrehozni a dolgokat, akkor költözz el. Éa akkor eldöntheted, hogy visszaköltözöl e oda ahol a szüleid élnek, vagy maradsz az ország másik végén, és a saját lábadra állsz.
2010. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!