Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott egy probléma. Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy probléma. Számotokra is az lenne?

Figyelt kérdés

A párom egy hete váltott munkát. Gyárban dolgozott, nagyrészt férfiakkal.

Most egy szupermarketben dolgozik.

A lényeg, hogy szinte, csakis női dolgozók vannak.

Lényegében, nem okoz gondot ha vannak női munkatársai is vannak, normális, deeee amióta ott dolgozik, minden nap remegek.

Talán túlzás és jösztök a bizalommal de..

Sokat jártam abba az üzletbe. Tényleg csak nők és fiatal lányok vannak. Az őrök pasik... Na meg egy ket alfönök.

Titeket zavarna?

Én nem tudom mit kezdjek a helyzettel, őt zavarja ha megemlítem. El is hiszem, kellett a munka, a másik helyről eljótt, mert voltak gondok.

Ép észzel felfogom, hogy egy munkahely, de nem bírom elfogadni, hogy azokkal a lányokkal ezután nap mint nap találkozik. Összebarátkoznak idővel, hisz munkatársak....

El sem tudom mondani mennyire görcsbrn van a gyomrom.

Nem élünk együtt, most a héten nem is találkoztunk, valahogy sokkal kevesebb ideje van ràm.. Ma is volt egy szünete fél óra de nrm beszélt velem semmit.

Nagyon össze vagyok omolva.

Kérlek kíméljetek meg a durva kommentektől.



2022. máj. 21. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem zavarna. Ha meg akar csalni valaki, azt bármikor megteheti, nem lehet kivédeni. Vagy megbízol benne és elengeded a témát, ami előbb utóbb így biztosan konfliktusforrás lenne köztetek, vagy megmondod neki, hogy nem akarsz vele tovább együtt lenni. Ez a két opció van.
2022. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te kíméld meg magad a saját gondolataidtól. Ez nem egy probléma, hanem egy munkahely, dolgozni megy oda. Hogy neked nincs önbizalmad, nem tartod magad sokra, arról nem azok a lányok tehetnek.

Ha ezt a viselkedést tovább folytatod, akkor valóban előfordulhat, hogy vége lesz a kapcsolatodnak, de az sem miattuk lesz.

És nem, normális önbecsüléssel rendelkező nőnek nincs görcsben a gyomra, ha a párja dolgozni megy.

2022. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alaptalan féltékenykedés és ez a fajta, ha "nincs problémánk akkor csinálunk egyet" fajta mentalitás sokkal jobban zavarna. Egy dolgot tudok neked tanácsolni. Nőj fel!


Aggódalomra inkább az ad okot, hogy ennyire nem bízol meg abban az emberben akivel együtt vagy.

2022. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy van akom nem bízni. M

Szerettem, szeretem, akarok bízni, de most jött ez.

Csak egy megérzés. Egy belső érzés, hogy lesz valami...

2022. máj. 21. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem okom van nem bízni, akkor azt a kapcsolatot be is fejezem, mert akkor megette a fene.
2022. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen felesleges feszültséget generálni ebből.Az a munkahelye,dolgozni jár oda.


A legnagyobb probléma Veled van,hogy ennyire nem bízol benne!

2022. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagy önbizalomhiányban szenvedsz. Mindenképp mondd el a párodnak mit érzel, de ha nem tett sosem semmi olyan dolgot, amivel a bizalom megingott volna, akkor a te részedről értékeljétek át a problémát.

Volt barátnőm minden nő barátomra, ismerősömre féltékeny volt és problémát generált. Majd pont ő volt az, aki megtette, amit tőlem várt... Gondolkodj el egy kicsit, ez egyáltalán nem egészséges.

2022. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre felesleges aggódni. Az én párom csak pasikkal dolgozik, mégis meg tudott ismerni egy ribizkét - mondjuk, végül megbocsájtottam neki, mert nem titkolta el. Csak azért írtam le, hogy nem feltétlenül a munkahelyen fog múlni, ez a nő is valami 100 éves haver 1000 éves ismerőse volt.
2022. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni?

Azt irtam pontosan, mint mindenki más. Hogy aki meg akar csalni, az akkor is meg fog, ha a fejem tetejére állok is.

Ezért teljesen felesleges emiatt aggódni. Vagy fogadd el a helyzetet és tedd túl magad a feltekenysegen (a féltékenység simán tönkre teheti a kapcsolatot) vagy pedig szakits vele, ha nem tudsz ezen túllépni.

2022. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!