Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan barátnőtök aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan barátnőtök aki nem mondta ki a kapcsolat végét csak szimplán nem ír? Nem értem ha én írok akkor ír valami szava hihetetlen hülyeséget és kész. Szerintetek kockázatos dolog ráíjeszteni hogy egy másik csajom van

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy szakítani akar?
2022. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 mert csendbe van
2022. máj. 25. 05:19
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted már tőle így, hogy “szakítani akarsz?” ?
2022. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13 így konkrétan még nem

De olyat kérdeztem hogy találkozunk e még és hogy mi lesz velünk

Mert én azon vagyok hogy minden jó legyen

Erre kaptam egy tök eltérő választ semmi köze nem volt a dolgokhoz

2022. máj. 25. 15:05
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nyugodtan ijessz rá hát ha felébred. Meg is jelenhetnél nála indokolatlan időpontokban és adj ki morgó hangokat mikor vele beszélsz. Ha már kellően megijedt akkor nevesd el magad mintha semmi sem történt volna.
2022. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudja mit akar,vagy csak gerinctelen megmondani hogy már nem kellesz.Lehet hogy neki is alakulóban van a dolog mással.Szerintem dobd a csajt.
2022. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!