Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabaduljak egy mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak egy mérgező kapcsolatból ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 7 éve vagyunk együtt .Sajnos az elejétől fogva elég agresszív és fizikailag és testileg is rengeteget bántott.Eddig külföldön éltünk ,de hazaköltöztünk azóta még rosszabb a helyzet.Ezek ellenére még is lett egy közös gyermekünk aki most másfél éves.Persze az én családom és barátaim nem tudják hogy bántalmaz mert ezek ellenére mégis szeretem és nem akartam hogy megtudják mert van egy másik oldala is ami nagyon szerethető .Az ő apja tudja ,de mégis ugyanúgy a fia a mindene nála ez nem számít nagy dolognak,persze rá szólt,de nem úgy ahogy kellett volna ..A fizikai bántalmazás néha fordul elő akkor is egy pofon nem durván.Viszont már nem hiszem,hogy működne a dolog ,de félek ,hogy nem engedné hogy el vigyem a fiúnkat,nagyon sokszor fenyegetőzött ezzel és félek,hogy el akarná venni tőlem .Igazából nem tudom biztos hogy jó lenne ,ha elhagynám,félek hogy hiányozna mert úgy érzem hogy szeretem ,de rettegek tőle.Nem akarom,hogy így kelljen élnie a gyermekemnek és mivel amíg nincs bírósági határozat addig nincs meghatározva ,hogy nálam legyen a gyerek vagy nála.Attól tartok elvinné tőlem és,ha rendőrt is hívok akkor se tudnak ezzel mit kezdeni én úgy hallottam.Simán kirángatná a kezemből ,én pedig nem tudnék mit tenni félek nem akarom ,hogy a gyermekeknek ezen kelljen át mennie,mert ő csak saját magát nézné.Nem akarok ilyen boldogtalan életet .Aki volt hasonló helyzetben kérem írjon.


2022. máj. 24. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jelenleg gondolkodsz, semmit nem lehet tenni. Ha valami mesehős kimentene, az első adandó alkalommal mennél vissza, mert "szereted".

Először magadat kellene tisztába tenni, meghozni egy döntést amihez tartod magad. Ha szereted, akkor lesz néha pofon, vagy megáll ennyinél vagy nem.

Lenne hová menned a kicsivel? Jövedelmed van? Családod befogadna ha elmondanád, hogy végleg(!) el akarod hagyni ezért meg ezért? Ezeket gondold végig.

2022. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aztán ha biztonságban vagy, jót tenne egy pszichológus vagy sok könyv (úgy jóval lassabb), meg kell fejtened, miért maradtál ilyen ember mellett, és hogyan tudnál legközelebb (ha akarsz) jobban választani.
2022. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs jövedelmem ,de lenne segítségem.Én a legjobban attól felek ,hogy el akarná venni a fiam.Ez össze zavar.Felek hogy kiveszi a kezemből és elviszi és hiába hívok rendőrt nem fogjak elvenni tőle és vissza adni nekem.Mivel az apja és nincs bírósági végzés.
2022. máj. 24. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy másik pasihoz menj, csöbörből vödörbe eshetsz. Valamint az apa ellened fordíthatja, hogy hazudsz róla, csak az új pali miatt mennél el tőle. Szülőkhöz lenne a legjobb, ha ott cirkuszol, hívtok rá rendőrt. Aznap mikor költözöl egyből indítsd el a gyerekelhelyezést. De csak ha tényleg végleges a döntésed. Csiki-csuki ne legyen, sehol nem veszik jó néven ha azt sem tudod, mit akarsz.
2022. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mi fogok tenni ha nem megy el és elviszi a gyerekem azt nem bírnám fel dolgozni.A gyerek elhelyezés meddig tart amíg a végére ér az ügy?
2022. máj. 24. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet nem árt

Nane egyesület

2022. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"De mi fogok tenni ha nem megy el és elviszi a gyerekem"


Nem engeded be.

2022. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szólj a hatóságoknak, hogy félelemben élsz. Hátha elviszik egy kis beszélgetésre.
2022. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!