Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy bevallj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy bevallja? Hogyan csaljam csapdába?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk eleje óta érzem, hogy kötődik az exéhez, lassan biztos vagyok benne, hogy még érez valamit iránta. Ők már 6 éve szakítottak, mi 3 éve vagyunk együtt.

2022. máj. 25. 01:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10# És ez engem szerinted mennyire érdekel? Szeretem a férjem és eszemben sincs ezzel a múltbéli alakkal bármit is kezdeni. :) Azért mert mondott ilyeneket mondjuk pár feles után egy társasági összejövetelnél és akár még lehet meg is legyezgette a női hiúságom, nem fogok kézenállva tapsikolni neki és rohanni hozzá.

Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy van ilyen. De félnivaló nincs és ilyenkor komolyan nem értem, hogy akár az én férjem min kéne, hogy problémázzon. Az, hogy az ő párjának nem lenne szimpi mondjuk ez a megjegyzés, ha tudna róla, az biztos... de

számoljanak el egymás között a lelkiismeretükkel, legyen vele őszinte, ehhez harmadik félnek szerintem sok köze nincs. Szóval a kérdezőnek mérlegelnie kéne, a dolgokat, mert kettejük között is eltelt 3 év és azóta eltelt még 3. Biztos, hogy akkora veszélyforrás az az ex, hogy ezzel nyomasztani kelljen a párját?

2022. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez tényleg semmire nem vezet. Ha kiderül, akkor szakítasz (gondolom), ha nem derül ki, addig gyanakodsz, amíg ő szakít? Akkor ez elé minek berakni felesleges köröket? Neked kell tudnod eldönteni, megbízol-e benne vagy sem, szeretve érzed magad vagy sem.

Egyébként szerintem simán lehet több emberhez kötődni, csak az eszeddel belátni, kivel nem működött. Bizonyos kor felett nincs tiszta lap, ez irreális elvárás, és nem lehet csak érzelmekre alapozni. Ez ilyen gondolatrendőrség szintű kontroll. Az számít, hogy mit tesz érted, mit mondd neked, neked jó-e vele.

2022. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%
11-latod, te is tudod, hogy akarna tőled többet. Amit te csinálsz az az, hogy altatod őt és ezzel fényezed az egodat. Ilyen emberrel biztos nem lennék együtt, akinek nem elég, hogy vagyok neki és más férfiak figyelmere is vágyik.
2022. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13# Atyám... Én komolyan nem tudom, te melyik moziban ülsz, de oké, legyen így, ezt írtam, erre utaltam. Szerencsére nem is neked KELL velem lenned. :D
2022. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Nő vagyok, pontosan értem a női logikadat. De igazad van, ha valakinek tőled eltérő a véleménye, az csak hülye lehet.
2022. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne csald csapdába.


Ha ő nem tud őszinte lenni, és te is inkább kerülőutakon jársz, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

2022. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem róla, de mindig ideges lesz ha felhozom a témát. Hogyan jöjjek rá arra, hogy hazudik vagy sem? Úgy érzem 3 év alatt se nyílt meg nekem és ez nagyon fáj számomra. Nincs gyerekünk vagy ilyesmi, de szeretném kideríteni mi az igazság. De ha egyszer nem beszél róla? Mit tegyek? Idén leszünk 4 évesek... És nagyon bánt, hogy még mindig nem tudunk őszintén beszélni egymással. Vagy csak nekem vannak kétségeim, nem tudom.
2022. máj. 26. 00:27
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es Mégis miről szeretnéd, hogy beszéljen, miben kellene megnyílnia?

Valószínűleg azért lesz ideges, mert nincs miről beszélnie, és nem érti, hogy ez neked miért olyan központi kérdés. Őszintén én sem értem, évekkel azelőtt szakítottak, hogy összejöttetek volna, teljesen természetes, hogy az exéről nem akar veled beszélni. Sőt ha elkezdene, mert presszionálod, csak magadnak okoznál fájdalmat feleslegesen. Neki elmúlt, nálad miért van ennyire bekattanva?

2022. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!