Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti bevalljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti bevalljátok a párotoknak, ha más nők is tetszenek?

Figyelt kérdés
Nők részéről is érdekelne, mennyire zavarná őket, ha a párjuk ezt tenné.
2019. jún. 23. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Persze. A dologhoz hozzátartozik, hogy csak olyan nővel vagyok hajlandó összejönni, akinek rendben van az önértékelése, nem akad ki felesleges dolgokon és nem kell minden szavamra figyelnem, hanem nyíltan beszélgethetek vele.
2019. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A férjem nem vagy nagyon nehezen. Én szintén. Pedig soha nem volt ebből balhé
2019. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretném ezt hallgatni az biztos.
2019. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, persze.
2019. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De ez hogy jon elo? Minek kerdezgetnem h Pista neked bejon a Joli? Foleg ha a Joli egy ropogos huszas joseggu. Nyilvan nem csuf.

Vagy mi? Nem nyomom ki a szemet, nem vak, de pl sztem az bunkosag, ha a noje mellett forgolodik meg nezelodik a pasi.

2019. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

A "tetszés" fogalmát többnyire olyan értelemben használom, hogy akarok valamit egy illetőtől. Emiatt kicsit furcsán veszi ki magát, ha valaki azt állítja, hogy más nő is tetszik.

Más az amikor megdicsérem, hogy jól néz ki, de ha azt mondanám, hogy megtetszett valaki, az úgy hangzana, mintha megakarnám csalni a párom. Nem muszáj egyetérteni, ez a véleményem.


Gondolom ha olyan férfi mondja ezt, akinél megszokott, hogy akárkit dicsérget gyakoriasan, annál nem zavaró, de olyan férfinél, aki amúgy nem szokott és megtetszik neki egy másik lány, az már rossz jel:)

2019. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi gyakran meg szoktuk beszélni, meg jókat szoktunk rajta vitázni, hogy de márpedig akkor is szép az a csaj. Általában én szoktam nőként felhozni, hogy "Nézd már milyen szép". Elég más az ízlésünk, akit én szépnek gondolok arra párom rá se nézne és fordítva. A szép szemű emberek azok akikre mind a ketten azt szoktuk mondani, hogy jól néz ki. Nem tudom, engem sose zavart ez a téma. Attól még, hogy házas vagyok van szemem, én is ugyan úgy megnézek egy jó pasit és el tudom ismerni, ha valaki jól néz ki.
2019. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig szólok, vagy felhívom a feleségem figyelmét, ha egy csinos nőt látok. Engem sem zavar ha mutat egy jóképű férfit. Mivel a feleségem asszexuális, így sosem volt gond az ilyenekből. Megmutatjuk egymásnak hogy léteznek jó nő és férfiak, aztán éljük tovább a szexmentes életünket.
2019. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Párom is és én is elmondjuk egymásnak, ha tetszik valaki. Megy egy kis féltékenykedés, meg egy kis cikizés, de nincs ebből semmi gond.
2019. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!