Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az előnytelen külsejű férfiak barátnői is tudják és bevallják maguk előtt ezt a tényt?

Figyelt kérdés
El tudja vajon fogadni egy nő akár csak magával szemben is, ha nem előnyös vagy nem túl férfias a párja külsője?
2019. ápr. 22. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Még egyszer hangsúlyozom:

A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok. Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.

Akire te azt mondod, hogy előnytelen, az más szemében nem biztos, hogy az, és akire te azt mondod, hogy előnyös, az lehet, hogy más szemében előnytelen.

Ilyen egyszerű. Fogjátok már fel végre, könyörgöm!

2019. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az elsővel. Kiegészíteném még annyival, hogy ha én valakivel kapcsolatot alakítok ki, az nagy valószínűséggel azért van, mert tetszik. Ha nem, akkor nem is vonzódom hozzá, tehát akkor miért is lennék vele?
2019. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Halálosan szerelmes voltam egy férfiba. Egyszerűen gyönyörűnek láttam. Kedves kolleganőm megjegyezte "neked mindig az ilyen nyomik jönnek be". Nem sértésnek szánta, ennyire primitív volt. Na neki volt a zsánere az itt sokat emlegetett kopasz bmw-s paraszt, olyan barátja is volt.
2019. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt látom, hogy nem a nők 90%-a szerint top pasinak mondott rétegbe tartozik. Nyilván tudom, hogy nem egy adonisz külsőre. De ez nem azt jelenti, hogy én nem találom baromi vonzónak. Maga a vonzalom egyébként 50% külső, 50% belső a legtöbb embernél. Nagyon kevés a vonzalomhoz, hogy valaki jól néz ki, hogyha amúgy az idegroham kerülget ha megszólal. Bármilyen vonzalmat lerombol ha valaki egy nagy nulla belsőre.

Annyi mindent lehet személyiséggel kompenzálni. Külső szemmel a párom az emberek többsége szerint nem álompasi. De nekem a legtökéletesebb és legvonzóbb, ehhez pedig belső és külső dolgok is hozzájárulnak.

2019. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!