Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös állatok miatt maradni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös állatok miatt maradni a párommal?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk haldoklik, de van egy kutyánk és egy cicánk, akiket nagyon szeretek, de ha szakítanánk biztosan nem vihetném én őket (sajnos ezt az elején nem tisztáztuk, hogy ilyen esetben hova kerülnének, de mindig ha hülyéskedünk, azt mondja nála maradnak, ha szakítunk)


Mit csináljak? Nagyon durván kötődöm hozzájuk, nagyon szeretem őket, de tudom hülyeség lenne emiatt egy rossz kapcsolatban maradni.



2022. máj. 25. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, aljas amit írok. Kiválasztasz egyet, amelyik a szívedhez közelebb áll, és őt elviszed, amikor a párod nincs otthon. Kitalálod hogy kiszökött a macska, vagy sétáltatás közben elszaladt a kutyus. Addig egy barátodnál vagy a szüleidnél elszállásolod a kutyát vagy a macskát. Rá 2-3 hétre szakítasz a pároddal. Csak arra figyelj, hogy semmilyen közösségi felületre ne posztolj az állatról, és kerüld a megszokott kutyasétáltatós helyeket, mert lehet beszerez egy másik állatot, és egyszer szembejön veled.
2022. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt csináld, amit az első írt, borzasztóan kegyetlen dolog lenne.

Nem voltam még ilyen helyzetben, de azt tudom elképzelni, hogy mintha közös gyereketek lenne, rendszeresen elviszed az állatokat "láthatásra".

2022. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Akinek a nevén van a kiskönyve, az a tulajdonos, ergo annál marad. Legegyszerűbb lenne megbeszélni, de ha nem tudtok megegyezni, akkor ez a hivatalos menete.
2022. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Nem csinálom, ez nagyon kegyetlen lenne...


#3 Igazából az én nevemen van mindkettő állatka, csak az ő fizetése több, és mindig arra hivatkozik, hogy nem tudnám őket eltartani, pedig ez nem igaz, mert már készítettem költségvetést erre az esetre és simán menne (ugyanolyan életkörülményük lenne, mint most, nem lenne rosszabb minősége se kajaügyileg, se sehogyan)

2022. máj. 25. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor megoldódott a problémád. Ha nem akarja átadni, a rendőrségnél a kiskönyvvel igazolod a tulajdonosi státuszod és kötelezik rá.
2022. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Hát igen ilyenkor mutatja ki az ember a foga fehérjét csak azért mert az ő nevén vannak az állatok le kell sz**rni hogy esik a másiknak. Persze te sajnáltatod magad hogy mennyire hozzád nőttek mennyire imádod őket....és a barátod nem imádja őket? Neki nem fontosak hogy csak mert a te neveden vannak elhozod őket és pont?

Nagybátyáméknak van egy közös kutyájuk olan volt 9 éven keresztül mint ha a saját gyerekük lenne. Ők meg tudtak egyezni mert mind a kettő imádta. Alapból a nőnél maradt a kutya de nagybátyám bármikor elhozhatta magához. Elvihette sétálni stb stb. Meg lehet oldani ha mind a két fél úgy akarja.

2022. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!