Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :$ Vele maradjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :$ Vele maradjak? :$ Szerethetem még? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Most mentem 9.ik osztályba,és azthiszem beleszerettem egy srácba az osztályból:S

De van barátom,már 2hónapja,és nagyon sok minden köt hozzá..:S

Egész nyáron majdnem minden nap találkoztunk,eggyütt nyaraltunk,vele vesztettem el,és amíg nem kezdődött el a suli nagyon szerettem,most pedig,kezdem úgy érezni,hogy kiszerettem belőle:S

De mégis,szeretem..:S

Szerintetek mit tegyek?

Utóbbi időben sokat veszekedtünk a barátommal,általában féltékenység miatt,mert érezte hogy valami nincs rendben,de én végig azt állítottam,hogy őt szeretem,közbe én sem tudom mit is szeretnék:S:S:S

Nekem is bejön az osztálytársam,meg én is neki:S:S

Segítsetek:S

Lehet még jövője a barátommal a kapcsolatnak,vagy vágjak bele az újba?:S

MIT TEGYEK?:'(

Nem akarom elveszíteni a barátom,de nemtudom szeretem-e még:(


2010. szept. 18. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy 2 hónap után sikerült megdugatnod magad!

Amúgy meg ha az újban maradsz akkor csak 'szívatod' a srácot...úgyhogy irány az új kapcsolat!

2010. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nagyviri ***** válasza:

Azt hiszem 15 éves lányoknál egyre inkább ez a "természetes" viselkedés. Azt hiszed őrűlt szerelmes vagy, aztán pár hónap után kiderül, hogy mégsem, de addigra már le is feküdtél vele, ami lehet hogy kicsit elhamarkodott volt, pláne ebben a korban. Nagyon sok ilyen őrűlt szerelem lesz még az életedben, és ha nem mérlegelsz józanul, kész átjáróház leszel.

És ezt a pasik is tudni fogják, és majd nálad fogják egymásnak adogatni a kilincset, mert elterjed, hogy te olyan lány vagy, akit könnyű megfektetni. A konkrét problémádat illeti, villámgyorsan döntsél a két pasi között, mert 1., nem játszadozunk a másik ember érzelmeivel 2., addig halogatod, amíg 2 szék között a padlón fogsz csücsülni.

2010. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nektek sincs jobb dolgotok, mint azon kiakadni, hogy lefeküdt egy sráccal 15-16 évesen, akivel hét hónapja együtt van? Húha, micsoda probléma -,-"


Kedves kérdező! Először próbáld megtudni, hogy a másik srác mit akar, mit szeretne tőled. Ugyanis tudod, ebben a korban a fiúk... na, ja. Ha valahogy kiderítetted, az alapján mérlegelj. A biztos a mostani kapcsolatod, amit nem akarsz felrúgni, a bizonytalan a másik srác. De lehet, hogy a másik srác csak egy fellángolás, ráadásul osztálykapcsolatok nem tartanak soká. Maradj még egy-két hónapot a barátoddal, azalatt tisztázódik a dolog. A másik sráccal meg próbálj meg kicsit semlegesebb lenni, ebből majd kiderül, hogy akar-e valamit komolyabban. Ha két hónapnyi bunkózás után is keres téged, akkor ő is fix pont. Már csak a te érzelmeidet kellene tisztázni. De ez már a te dolgod.

Sok sikert!


16/F

2010. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdj 9.-ben az osztálytársaddal, hiába tetszetek egymásnak. Még megszívhatod. Jön valami probléma a kapcsolatotokban, aztán rá se tudtok majd nézni egymásra, és milyen lesz az, ha utána még 3 évet együtt kell töltenetek?

Én max akkor kezdenék vele, ha már végzős lennék( az is vagyok, de ez mindegy).


A barátoddal meg a helyedben szakítanék, mert nem is szereted igazán.

2010. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ohh crap! Nem vette be! xdxd
2010. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!