Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki forszírozza a gyereket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki forszírozza a gyereket az nem gondolja hogy a gyerekvállalást is meg lehet bánni?

Figyelt kérdés

Mindig megy a mantra a gyerekesektől, hogy majd megbánod hogy nem lett gyereked.

Hát de ha lesz azt ugyanúgy meg lehet bánni. Kapcsolatokat ver szét, és életeket tesz tőnkre egy egy gyerek avval hogy megszületik.



#gyerekvállalás #Forszírozni
2022. máj. 26. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudok olyanról, hogy normális ember megbánta volna, hogy gyereket vállalt. Egyébként a fanatikus gyerektelenek sokkal többet bántják a gyerekeseket.
2022. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha te így gondolod, akkor nem akarsz gyereket. Ezt kell őszintén és egyenesen megmondani a párodnak. Nem pedig lapítani, mint 💩 a fűben, meg bevállalni, hogy ne lepjen le a fix punci.
2022. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2. A párom se akar.

A szülők akarnak mindenáron unokát. Az enyémeket még lepattintom, de az ő szüleit én nem bánthatom. Mert rám haragszik. De a panaszkodás azt meg én hallgatom. Hogy milyenek vele, mindig ezt erőltetik.

2022. máj. 26. 08:01
 4/16 A kérdező kommentje:

1. O szóval aki nem akar gyereket az nem normális.

De mi bántunk titeket érdekes.

2022. máj. 26. 08:02
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
#4 Nem írtam ilyet, szóval te kötözködsz.
2022. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehetne inkább békésen egymás mellett élni?

Aki szeretne gyereket, az szüljön. Aki nem, az ne. Ennyi.

Megbánni meg bármit meg lehet. Ha ebből indulnánk ki, semmit nem csinálhatnánk az életben.

2022. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Most akkor mi a kérdés? Mert ebből csak az derült ki, hogy gondok vannak a kommunikációval. 🤪
2022. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Szakítsátok meg a kapcsolatot a szülőkkel.
2022. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5. Hümm .. hümm..

“ Nem tudok olyanról, hogy normális ember megbánta volna, hogy gyereket vállalt. ”

Nem írtál?

2022. máj. 26. 08:29
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem tök igazad van! Mindent meg lehet bánni! Párkapcsolatot is, munkát és ép lelkeket tesz tönkre!


De tudod, a "sebektől"-tapasztalatoktól leszünk többek, leszünk valakik, leszünk mi magunk, nem csak egy hatalmas klónmassza az emberiség, mindenki lát, tapasztal, fejlődik és válik ezektől egyedivé:)


A te eddigi tapasztalataid arra sarkallnak, hogy ne legyen gyereked. Másoké meg másra. Fejlődsz, tapasztalsz és a következő 50 év alatt a gondolkodásnak, logikának, tapasztalatnak hála meggondolod magad vagy 200x. :)


Nyugodtan gondolhatod így, a döntésed csak rád van hatással, senki ne csináljon gyereket, mert muszájnak érzi. Nem kötelező. Szerintem(meg egy nagy kupac ember szerint) rosszul döntesz, de minden döntésre találhatunk egy marék ellenzőt meg egy marék hasonlóan gondolkozót. Meg aztán lehet, hogy x idő múlva fordítva lesz, te érvelsz majd mellette, én meg ellene.


Ez a nagyszülős dolog érthető valahol, én is szeretném, ha tovább menne a vérvonal, lennének unokáim meg ilyesmi, ezért is lesz több gyerekem, többől nagyobb az esélye, hogy lesznek és néhány gyerekem máshogy dönt majd.


Ha egyke vagy(vagytok), nyugodtan meg lehet mondani a nagyszülőknek, hogy szültek volna többet, valószínűbb, hogy akkor lennének. Az én gyerekem boldogsága fontosabb nekem, mint az unoka.


Talán annyit megtehetsz, hogy lefagyasztatod a spermáidat(petesejtjeidet) a biztonság kedvéért, ha valaha meggondolnád magad.

2022. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!