Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok rossz?

Figyelt kérdés

Együtt élek a barátnőmmel,van egy garázsom amit még azelött vettem,hogy megismerkedtünk volna egymással.A barátnőm egy ideje mondogatja nekem,hogy a garázsban ne az én 20 éves suzuki swif sedan-t tartsuk,hanem az ő 4 éves dacia sandero autóját,mivel az újabb.


Azt mondtam neki,hogy béreljen a környéken egy garázst ha félti az autóját,pénze van rá úgyis nálam lakik ingyen.Erre teljesen kiakadt.



2022. máj. 27. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ne csodálkozz, ha kiakadt. Azon se, ha ez után szakít.
2022. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem te vagy a rossz. Attól, hogy a te autód régi, neked még érhet sokat. Főleg, ha rendszeresen használod. Az gondolom nem lett volna neki baj, ha a kocsid kint rohad az esőben és lakatossal kell javíttatni folyton. Ha pedig arra akadt ki, hogy ingyen lakik nálad, arra is van megoldás. Fizessen a rezsibe.
2022. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha igy mondtad, ahogy irtad, akkor jogosan akadt ki. Mert ezt másképp is lehetne mondani ugye....
2022. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem a tartalommal van baj, hanem a kozles modjaval. A tahosag az tahosag, de szerintem ezzel te is tisztaban vagy. Ha nem, akkor pedig joval nagyobb problemaid is lesznek az eletben.
2022. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát, neked van igazad. Alapból a te garázsod, miért akar kitúrni onnan? Viszont lehetett volna finomabban is megfogalmazni, pl figyi Cili, van sok garázs a környéken, segítek keresni egyet. Vagy valami hasonló.
2022. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Hát egy négy éves kocsit hamarabb felnyomnak, mint egy húszévest. Övével drágább/nehezebben beszerezhető az alkatrész, tiédbe pedig könnyebb…
2022. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Dacia-s és Thalia-s nőkkel össze se jönnék.
2022. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom elég friss a kapcsolat.

Leszögezném, hogy mindig is utáltam a nagy közösködést egy kapcsolatban/házasságban, meg azokat az embereket, akik szerint nem is lehet jó egy kapcsolat, ha nem osztod meg a másikkal az utolsó taknyos zsebkendődet is.

Viszont egy régebb óta tartó kapcsolatban nincs ennyire különcködés sem. Ha zavar hogy ingyen lakik nálad, akkor nyugodtan fel lehet hozni, hogy Julcsi, eddig ingyen voltál itt, de jó lenne ha jövő hónaptól adnál a rezsibe.

2022. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!