Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ido mulasaval egyre keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ido mulasaval egyre kevesebbet beszeltek a parotokkal?

Figyelt kérdés

Tobb mint egy eve egyutt vagyunk es mar most ilyen a kapcsolatunk es nagyon zavar. Mi mikor ossze jottunk elotte mi legalabb egy evig legjobb baratok voltunk. Nagyon sokat beszelgettunk orakon keresztul neten is egesz este csak irkaltunk sokat hulyedkedtunk. Egy jo ideje mar nem is hulyedkedik annyit mint regen egyre laposabb az egesz. De az o reszerol ez nem feltuno nem zavarja csak engem zavar annyira.

Munkahelyen latom mindig ugy elvannak a parok mikor mi talalkozunk melo helyen es van egy kis idonk egyutt hat szinte semmit nem mondd csak ott ulok benan mellette. Ha beszel is tok lapos munkshelyi dolgokrol.

Neten is en mindig probalok viccelodni o nem. Micsinalsz mit ettel megy mindig es a tobbi.

Nagyon fura ez mert o a beszedesebb es regen tenyleg amig baratok voltunk rengeteget beszelgettunk meg hulyultunk es mi meg fiatalok vagyunk ugyhogy ezert is zavar ennyire ez a lapossag kettonk kozott. Unalmas .



(Helyesirasi es ekezeti hibakert bocsi egyszer mar kiirtam a kerdest es kitorlodott)



2022. máj. 27. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem változott. Mi most is ugyanúgy tudunk csacsogni, de csendben, szótlanok is szoktunk lenni.
2022. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Engem az exem 1 év mulva meg már teljesen ignorált is es elkezdett a hátam mögött csajozni online társkeren. És nagy szenvedéllyel indult az egész pedig.

A kommunikáciot szinte a nullára csökkentette velem, csak én beszeltem már a kapcsolatban ő meg csak reflektált már. Akkor mondott csak vmit magátol, ha kritizált.


A mostani kapcsolatom fél éves, annyi változott eddig hogy eleinte könnyes hasfájós röhögőgörcseink is voltak, ez a poenkodasos beszélgetes még bennem visszajön itallal, és olyankor ragyogo tekintettel örül nekem, vagy amikor videocsetelunk es látja rajtam hogy még mindig zavarban vagyok tőle és néha cuki vigyorral pirulva "cicásan" videocsetelek vele még ma is, ezek őt nagyon töltik, meg tudna "zabálni" olyankor :) es még igénye van TŐLEM ezekre.

Korabban mondta hogy zavarja az hogy eleinte napi hússzor is mondtam neki hogy szeretlek, ma meg már alig hallja így ez kompenzálva van azzal hogy a napi hívásos beszélgetések végét(amikor nem vagyunk egyutt, akkor is hívogat napi 10-20szor is) mindig úgy tesszük le hogy szeretlek imádlak.


A mostani barátommal fél évnél itt tartunk.

Az exemmel fél évnél már az első majdnem szakítasos hatalmas balhés veszekedés volt.(akkor derült ki hogy online társkeresőzik mellettem de kimagyarázta, én hülye meg hittem neki)

A mostani barátom viszont fél évnél olyanokat mond hogy szorosabbra erősebbre akarja köztünk fonni a kapcsolatot es tudatosan visz mindenhova programokra hogy együtt legyünk, oda figyel mindenre.

Ég és föld amit "kaptam" az extöl fél évnél, meg amit a mostani barátom nyújt fél évnél.

Kb ünnepek előtt leszünk 1 évesek, szerintem az ünnepi fíling, a tél közelette es a nosztalgia hogy akkor jöttünk össze, szerintem össze fog kovácsolni 1 évnél.

2022. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdés. Együtt éltek?
2022. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Egy ideig. Utána stabilizálódik. De a szerelmeskedés növekszik.
2022. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi egyre többet.
2022. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3/5 nem élünk együtt.


2/5 Tudom hogy szeret és nincs nő a dologban. Mindig mondja hogy hiányzom neki és hogy imád. Többször is mint én neki. Alapvetően jól bánik velem jó persze neki is vannak hibái amit már egyszer beszéltünk, hogy lehetne kicsit figyelmesebb. Ő a kapcsolat elején nagyon figyelt rám, hogy jó nekem mit szeretnék, udvarolt stb. És úgy érzem mióta "megkapott" (Sokáig küzdött értem, hogy legyen valami) megszokta, hogy mellette vagyok és már nem annyira figyelmes, beszédes mint az elején. Nekem pedig hiányzik néha hogy sirva röhögjünk, éljünk kicsit mint régen.

Azt nem tudom valamilyen szinten a munka is befolyásolhatja ezt mivel sokat dolgozunk.

2022. máj. 28. 08:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Korban én 21 vagyok ő 26 lesz.
2022. máj. 28. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt és igen,van idő amikor semmit sem tudunk mondani de,olyan is van amikor egyfolytában jön valami téma.

A különbség az hogy ilyenkor a csend sem kínos hanem inkább meghitt és csak vagytok egymásnak.

2022. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!