Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt szeretné ha kevesebbet találkoznánk és kevesebbet beszélnénk. Ez normális?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
hát elsőre nem hangzik túl jól, de előfordulhat olyan helyzet, ahol normális. kicsit több részlet nem ártana.
2020. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
nem, valószínűleg más is képbe jött
2020. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ez nem normális. Ennek a kapcsolatnak itt vége. Ha valakit szeretünk akkor minden perc vele egy csoda. (Tényleg kb ezt érzed, ha szerelmes vagy és imádod a másikat. )
2020. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem az. Semmilyen helyzetben nem az. Én ezek után elgondolkodnék, hogy tényéleg egy olyannal akarok-e járni, aki csak úgy félretenne?
2020. nov. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Mióta vagytok együtt?

Ha a kapcsolat elején vagytok, akkor lehet úgy érzi hogy gyors tempóban haladtok és lassítani szeretne. Ha, már régebb óta együtt vagytok, akkor ez után érdemes lenne elgondolkodni, hogy vajon megéri-e ez a kapcsolat, hogy csak így "félre dob" a párod.

2020. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

szerintem a válaszadók nem voltak még együtt ragaszkodó természetű tinicsajjal, akinek két percenként írni kell valamit, különben magányosnak érzi magát.

és nincsenek összezárva március óta nyolc négyzetméterre a szerelmükkel.

2020. nov. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ,szerintem nem.
2020. nov. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha levakarhatatlan tapadós barinő vagy aki nem hagy magánéletet a másiknak akkor normális.
2020. nov. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Le lehet pontozni a 8as válaszolót, de igaza van. Én is voltam az az igazi rátelepedős barátnő anno, aki nonstop a másikkal akart lenni és így utólag visszagondolva ha most az élet összesodorna egy ilyen férfival, nekem is sok lenne. Kell a külön tér, még a kapcsolatokban is.

A kevesebb találkozót ráfognám erre, a kevesebb beszélgetésre viszont nincs ötletem.

22L

2020. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Kérdés, hogy mi az a mennyiség, amit ritkítani akar. Ha 24/7 a seggében akarsz lenni, munka közben hívogatod félóránként-óránként, elvárod, hogy bármikor ráírsz napközben, azonnal válaszoljon, órákat beszélteted telefonon, ha épp nem vagytok együtt... ebben az esetben megértem. Ha nem ez a helyzet, akkor nekem is gyanús lenne a dolog.
2020. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!