Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha túl elfoglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túl elfoglalt és stresszes a párom élete, és én már nem mondhatom el neki a saját problémáim?

Figyelt kérdés
Rossz, hogy nincs senki akivel ezeket megbeszélhetném a problémáimat.

2022. máj. 28. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk is a kapcsolat a paonrol szol csak.

Igaz hogy nekem megszunt a munkaviszonyom es meg vagyok ijedve, pánikban vagyok, de VELE kell foglalkozni mert allandoan betegesen féltékeny mindig van vmi a munkahelyén meg stb. Annyit sem mondott hogy támogatna segitene átmenetileg, sőt ettol mintha tartana is nehogy ilyeneket kelljen igérnie.


Az én bajom szoval ugy félre van téve le van sz rva.


Annyiban pozitív valahol, hogy akármilyen tré nő vagyok egy eletképtelen sz.r is, még akkor sem hagy el, mint az exem.

2022. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
*páromról szól
2022. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, azért vagytok egy pár, hogy ilyeneket kölcsönösen megosszatok egymással.

Ezt hogy tudjátok a gyakorlatban kivitelezni? Te magadtól nem beszélsz, vagy leállít, mert nem érdekli?

2022. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ideig-óráig a saját problémáidat félreteszed (leginkább akkor, ha az övéi valóban jóval súlyosabbak), nem azt jelenti, hogy csak ő számít, neked meg örökké nyelni kell. Nem is lehet hosszú távon, tönkremegy bele a kapcsolat és te magad. Szóval eléállsz, és elmondod neki, hogy milyen bajaid vannak.
2022. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Minek neked fojtón panaszkodni?

Azt csak párkapcsolatban szokás.

Nem egy ilyen 💩ban.

2022. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk ez ugy van ha elkezdenék vmi kudarcrol beszelni olyan fejet vág mintha egy kész szánalom lennék akit lesajnál. Igy belém van fojtva a szó. Es en speciel a munkaviszony megszunesrol is jobb ha ugy beszélek mintha csak erre vártam volna hogy végre más munkám lesz, karriert építhetek, irány előre mert már nem köt le es nem húz le a korábbi helyem.
2022. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
*Azaz mindent pozitívan kell előadnom hogy ne kezdjen el szánni.
2022. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es Miért ne hagyna el? Amit leírsz az nem egy egészséges párkapcsolat.

Nem tudom, hogy a rád nézve degradáló jelzők kitől származnak, de bármelyikőtök is az, nem ártana pszichológus, és kilépni egy ilyen kapcsolatból.

2022. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

8#Annyira ragaszkodó kötődő hozzám, hogy a legrosszabb formámban sem kacsintgatott soha kifelé. Maxon hű. Minden exéhez is az volt.

Az exem mikor munkahelyekroo munkahelyekre repkedtem anno, siman kidobott. Ő annyira a pénzes nőkre ment.

A mostani barátom a legrosszabb formámban is kitart mellettem mindig. Nagyobb tűrőképessége is van mint nekem és birkatürelme. Neha el is vagyok rajta hűlve amúgy. Teljesen elfogad engem a legrosszabb állapotaimban is. Pedig kaphatna mást 2 perc alatt.


Az exeim után mégha nem is támogat de ezt az elköteleződését felém, nagyra becsülöm.

2022. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki ez? Te elmondod, ami bánt és erre leszól? Mert ha csak ő mindig elmondja, ami őt bántja, abból még nem vonnám le, hogy nem akar rólad is tudni és magát fontosabbnak tartja.
2022. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!