Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal több, mint 6 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal több, mint 6 éve együtt vagyunk, de az utóbbi idöben kihült a kapcsolatunk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az 6 év sok idö, rengeteg idöt és energiát öltem már bele a kapcsolatunkba. Ö már dolgozik, de én még mindig csak egyetemre járok. A problémák kb. fél éve kezdödtek, amikor kijelentette, hogy keveset foglalkozom vele, és túl sokat tanulok, illetve a szüleivel is nézeteltéréseink adódtak. Eddig úgy volt, hogy hozzájuk költözöm, de az utóbbi miatt ez meghiúsult. (Amit annyira nem bánok, mert tudtam, hogy hosszútávon nem jöttem volna ki jól a szüleivel.) Azóta kevesebbet találkozunk, kevesebbet tudunk együtt lenni. Próbáltuk többször is megbeszélni a dolgot, de sose jutottunk dülöre. Alapjáraton párommal nincs baj, mindig is ilyen embert szerettem volna magam mellé. Amióta tudom, hogy nem fogunk egyhamar összeköltözni, úgy érzem a kapcsolatunkban csak hátrafele lépdelünk. Kicsit olyan, mintha csak régi jó barátok lennénk. Az érzéseim teljesen semlegessé váltak iránta. Elkezdtem más embereket is megfigyelni az utcákon, másokkal beszélgetni, amit korábban nem tettem. Emiatt büntudatom is van.

Nem tudom, mit csináljak. Tudom, hogy sosem fogok még egy ilyen rendes embert magam mellé találni, de ez állapot megörít.

Ti voltatok már hasonló helyzetben? Ti mit csinálnátok a helyemben?



2022. máj. 28. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Engedd el, te még tanulsz, szóval kb. tini fejjel jöttetek össze. Ezek a kapcsolatok akkor működnek, ha a 20-es éveik elején jön is a gyerek a párnak, amúgy általában kinövik egymást a felek. Sajnálom, de ezt mutatja a tapasztalat.
2022. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 20, Ö 24 volt, mikor összejöttünk.
2022. máj. 28. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

milyen egyetemre jársz akkor már lassan 7 éve?

amúgy miért nem megy albérletbe a párod? felnőtt emberként már illő lenne eltartania magát. akkor oda tudnál költözni. ha nem jön össze, akkor legalább tudjátok, ő meg vissza tud menni a szüleihez, és nem húzzátok egymás idejét. ez nagyon tini szint, amiben vagytok

2022. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Házasodni kellett volna időben. Most már késő, tönkrement a kapcsolatotok.


Ha viszont nem vagy kész a házasságra, akkor eleve minek vagy valakivel tovább mint 3-4 év ennyi idősen?

2022. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
de hogy házasodtak volna, ha még együtt sem éltek? először azt kellet volna meglépni, kizárt, hogy ne lett volna rá valami megoldás, maximum egyikőtöknke sem volt fontos.
2022. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!