Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként mi a véleményed ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a véleményed ennyi szexmentességről?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolatunk elején is viszonylag ritka volt a szex kb 1,5 hetente egy. Nekem ő volt az első, neki én a 2.


Közben néha orális szex meg tapi volt,de ez több volt mint a rendes szex.


Mostmár 4éve élünk együtt de kb 1,5éve nem volt rendes szex, de az orális is ritka lett.

Közben ő meghízott eléggé hiába próbáltam segíteni őt, végül oda jutottunk h elmondtam mikor vékonyabb volt vonzóbb volt nekem. Gondoltam végső esetben ez felnyitja a szemét h tegyen vlmit ellene.


Bar kezdetektől fogva gyorsan elsülök ami engem lelombozott, viszont ő sem segített a " gyakorlásban"..


34f 29l


2022. máj. 28. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂


Ez nem kapcsolat, ez egy 💩

2022. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Kövér nővel nekem 2 évente 1 szex is sok lenne
2022. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csudálatos éveket töltöttetek együtt? Jó kis retekf-s "kapcsolat", a klasszikus fajtából.


Milyen vélemény lehet erről? Értelmetlen, szánalmas.

2022. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

már ne is haragudj, de felnőtt ember vagy, 30+-osan elég kellemetlen (és még szépen fogalmaztam), hogy nem ismered és kontrollálod a tested. ezt azért illő lenne legkésőbb a húszas éveid elején megtanulni, ehhez pedig gyakorlást kell. nem a csajoddal, hanem magaddal.

nem akarlak bántani, de megértem a párodat, hogy semmi kedve sincs a pár perces menetekhez, neki ebben semmi élvezet nincs. remélem azért kielégíted őt is...

miért volt már az elején is kevés szex?

amúgy tök mindegy ki mit mond, valakinek kevés ez a mennyiség, valakinek sok, a lényeg, hogy nektek jó legyen. de inkább a minőségre kellene hangsúlyt fektetni, ahhoz pedig elengedhetetlen, hogy irányítani tudd a tested

2022. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Mi ez a rosszindulat emberek? Ő legalább le merte írni, hogy mi a helyzet!

Istenem, hányan élnek ugyanilyen kapcsolatban, csak éppen egy szép kirakat mögött!

2022. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
én nem vagyok rosszindulatú, de 30+ évesen igenis ciki gyorstüzelőnek lenni, mellesleg ez simán lehet az oka annak, hogy nincs szex. most gondolj bele, ott vagy feltüzelve, elhiszed, hogy hatalmasat d*gtok, aztán beteszi, húz 3at és eldurran? kinek lenne kedve ezt játszadozni?
2022. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként az a véleményem, hogy ezt nem bírnám elviselni, ha nem lenne változás lépnék, ha kevés a szex és még az sem a legjobb akkor mit akarhat egymástól két ember ennyi idősen?
2022. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyenlő a 0val
2022. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ez neki is így megfelelő, és egyáltalán nem vágyik veled a szexre.

Más kérdés, hogy egyáltalán nem, vagy néha azért mással megoldja.

2022. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Az én libidóm kifejezetten alacsony, de ezt a drasztikus intimitáshiànyt én nem nevezném kapcsolatnak.


26N

2022. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!