Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül is működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül is működhet egy párkapcsolat ?

Figyelt kérdés
Úgy értem , ha egyáltalán nincsen szex egy kapcsolatban , mert az egyik fél nem akarja már .

2022. jan. 12. 00:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak az egyik fél nem akarja, akkor nem valószínű.
2022. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
20%
persze, ez a tökéletes kapcsolat jele
2022. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Két aszexuális ember közt működhet,

Ha az egyikük nem szexel, de egyiküket sem zavarja, ha a másik mással van, az is.

De ha az egyikük nem akar, a másiknak lenne rá igénye, de így nem jut hozzá, az szerintem nagyon necces.

De nem mindegy, hogy 60 évesen vagy 30 évesen történik.

2022. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Negyvenes éveinket tapossuk párommal .

Amióta 4 éve szült , az óta tapasztaltam nála azt , hogy rohamosan csökkenni kezdett a szexuális étvágya .

Még én , majd meg őrülök , annyira kívánnám vele a szexet , ha nem is minden nap , de legalább heti 1 x !

Szinte teljesen elutasító lett , meg is jegyezte , hogy egy kapcsolathoz nem kell feltétlenül a szex szerinte .

2022. jan. 12. 00:50
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

4/4


Akkor ez szerinted így jó? Ez erre utalna? Itt válás lesz vagy az a tipikus elhidegült házasság, amikor papó kint a kamrában egész este, mamó meg bent nézi a Lángoló Szíveket és alig beszélnek. Sok-sok ilyen kapcsolat van középkorúaknál és felette.

2022. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Párom szerint ez így neki jól megfelel ! De azt mondja , hogy szeret engem .

Nekem ez így egyáltalán nem jó , annak ellenére , hogy még kötődök hozzá érzelmileg .

Nem is értem , hogyan lehet valaki ennyire el utasító , ha valóban szeret !?

2022. jan. 12. 01:13
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeret, csak megszokás. Aztán 40+-osan hova menne ha szakítanátok gyerek mellett? Nem valószínű, hogy találna egy neki tökéletes párjelöltet akivel kölcsönös lenne a vonzalom.
2022. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%
megmondanám tartok szeretőt.mert ez nem szeret,nem érdekli neked mi jó vagy rossz.
2022. jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
19%

"Párom szerint ez így neki jól megfelel "

Más qurogatja, qurogatta előtted is, de nem akarta elvenni. A gyerek sem tőled van. Csináltass tesztet.

2022. jan. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

Sok párkapcsolat szól arról, hogy "jól működik, amíg igényeimet kielégíted", "amikor akarom akkor te is akarod" stb.

Mehettek terápiára is, megbeszélni mi lenne a jó, hogyan lehet segíteni ezen.

2022. jan. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!