Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a páromat újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a páromat újra elcsabítani? 8 hónapos a kisfiunk. Neki heti 1x elég az együttlét. Többi napokon fáradt a meló miatt. Úgy érzem, nála már nem lehet olyan szintű a vágy, hiszen ferfibol van. Alapvetően szeretjük egymást. Mit gondoltok.

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 23:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Utóbbi időben egyre többet foglalkozom a párommal. Régebben igaz inkább a pici volt az első. De most már úgy érzem ugyanolyan tudnék lenni, mint régen.
2022. máj. 30. 10:21
 12/26 anonim ***** válasza:
11 csak ezt ő nem érzi….
2022. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én azt gondolom ferfibol van, régebben(gyerek előtt) kb állandóan akarta. Most meg inkább elfordul és alszik, mert fáradt.
2022. máj. 30. 10:38
 14/26 anonim ***** válasza:

13 Hát ha soka munka akkor persze hogy fáradt. Most mit vársz tőle? Hogy csinálja mikor nem esik jól?

Egyébként meg ha ennyire akarod, meg van ám engedve az is hogy te mássz rá….

2022. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Egy órás esti beszélgetéskor, hogy milyen robogót venne, arra nem volt fáradt. Majd utána, hogy aludjunk. Nekem ez olyan lelombozó, hogy a fene fog rámászni egyáltalán
2022. máj. 30. 10:50
 16/26 anonim ***** válasza:
15. És neki akkor minek kell elviselni a te dolgaidat? Miért csak neki kell felizgatni téged?
2022. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

15: Cseréljünk. Feleségemet csak a könyvek érdeklik a szex nem. Engem meg az jobban érdekelne mint a robogó. 2 kereke van gurul, szuper :)

Nem tudom előtte hogy csábítottad el?

Mondjuk lehet nem ugyan úgy vagyok bedrótozva mint a férjed.

2022. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
16. Nem arról van szó, hogy egyoldalúan kell próbalkoznia és én csakúgy elvagyok. Viszont ha egy simogatás vagy ölelést nem kap az ember, hanem kb aludjunk és elfordul, mégis miért kéne nekem nyomulnom
2022. máj. 30. 11:02
 19/26 A kérdező kommentje:
15. Hát régebben érdekes nem volt probléma. Volt, hogy ő nem bírta. Ott kezdődött változni, mikor már nagyobb lett a pocakom terhesseg alatt. Aztán most már eltelt szülés óta 8 hónap és nincs nagy pocak sem. Sőt többször napközben hozzám ér, és megjegyzést tesz milyen jó a popsim stb. Ehhez képest este meg marhára nem izgatja.
2022. máj. 30. 11:05
 20/26 anonim ***** válasza:
47%

18: Világos. értelek. Nem tudom nem látok bele. Én 10+ év után se tudok csak úgy elfordulni. Megfulladok a hajától, de ettől még imádom :)

Én speciel szeretem ha rám mászik a párom. Mondjuk (nagyon) ritkán fordul elő. De eldobnám a táviránytót is még F1 alatt is. Te ismered a férjedet. Vagy ha még sem eléggé akkor próbáld kiismerni. Férfi maradt, csak ugye lehet olyan üzemmódba kapcsolt ahol túl éli azt amikor neked épp nincs igényed a gyerek miatt. Ez normális, de ő ebben maradt. Most én mondjak női praktikákat? Szoktál előtte lengén öltözni? Hogy tetszik a fehérnemű? Most vettem. Semmi extra de ezek a csipkék itt nagyon tetszett gondoltam neked is tetszik. Ugye milyen helyes. Mit tudom én. :) Csak odahaza csak neki. Nem kell izléstelenül, csak hogy jobban észrevegye benned a nőt :)

2022. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!