Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a páromat újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a páromat újra elcsabítani? 8 hónapos a kisfiunk. Neki heti 1x elég az együttlét. Többi napokon fáradt a meló miatt. Úgy érzem, nála már nem lehet olyan szintű a vágy, hiszen ferfibol van. Alapvetően szeretjük egymást. Mit gondoltok.

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 23:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%
Most nem azért, de 8 hónapos a gyerek, a nő nem rég szült, még simán dolgozhatnak a hormonok, test változik, alkalmazkodnak. Ő csinálta végig a terhességet, szülést, míg a pasinak egy élvezés volt. Neki kb semmiben nem változtak a napjai, míg a nő otthon van, ellátja a gyereket stb. Miért neki kell csipkében parádéznia, meg a férjecskét ápolgatnia? Miért nem a férjecske hordozza a tenyerén, amiért világra hozta a közös gyereküket? Miért nem azért kérdezik, hogy a férjed mennyi mindent tesz érted, miben segít, mennyire foglalkozik veled? Miért rögtön az van, hogy jajj mennyire hanyagoltad el a férjed? Jajj mennyit híztál? Jajj nem vagy túlságosan szerelmes a gyerekedbe? Miért a nő van elővéve mindig, miért mindig neki kell fejen is állni, főleg szülés után?? Amikor a ffi le se tojja látszólag. Hol a családi idill, a boldogság, hogy ott a közös gyerek, meg a büszkeség, hogy a feleség végigcsinálta?
2022. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%

21: A kérdező a pár női tagja és nem a férfi.

Nem csípőből kéne tüzelni :)

2022. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
13%
Megunt téged ennyi.
2022. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
22: pontosan értettem, de ezek szerint neked nem megy a szövegértés
2022. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24: Mindenki hülye csak te vagy helikopter :D
2022. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
33%

Momentán rajtad kívül senki nem okoskodott. Felvilágosítalak, költői kérdések voltak, melyeket felettem. És sehol nem azt írtam, hogy a TE feleséged, hanem ÁLTALÁNOSSÁGBAN írtam arról, hogy az ilyen kérdéseknél mindig a nő van elővéve, hogy miért nem fogyott le, miért hanyagolja a férjét, miért nem csipkében ugrál előtte? És a másik oldalnak elég ritkán vannak feltéve a kérdések, hogy ő mennyi terhet vesz le anyuka válláról, ő miért nem foglalkozik a gyerekkel, neki tényleg ennyit jelent a felesége, hogy hízott x kilót, és akkor már nincs szex?

Remélem így sikerült értelmezni a dolgokat. Bár nem értem minek írok neked, amikor a legnagyobb érved az, hogy te vagy helikopter...

2022. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!