Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a pl nyaralás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a pl nyaralás alatt nem kiszolgáltatottnak lenni a másiknak? Pl veszekedésnél nem tudsz hova menekülni stb

Figyelt kérdés

A barátom pláne kocsival el akar vinni és el is szokott rengeteg helyre.

Nem egyszer vagyok kiszolgáltatva annak ha veszekszünk, hogy pl a kocsibol sem szállhatok ki, múltkor pirosnál sem tudtam kiugrani, mert lefog.

Minden alkalommal félve megyek el vele programokra és állandoan kocsiutak, távolsagok vannak, és olyanokat is mond hogy olyan helyekre is vinni fog ahol ott is kell aludni. És külföldre is.


Lehet nem ölne meg vagy bármi, az exemmel féltem gyakorta, aki meg illegálisan is dolgozik.


Vagy nem oldhato meg az hogy egy nő ne legyen kiszolgáltatva?

Én probálom ugy szervezni mindog hogy ne kettesben kelljen lenni hanem hívjunk még másokat, párokat, vagy a szülőket, de gyakorta visz vinne kettesben is:(



#nyaralás félelem
2022. máj. 31. 14:15
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
*exemmel is féltem
2022. máj. 31. 14:15
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
miért is vagy még vele?
2022. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Az ultra gáz az, hogy te egy ilyen pasival vagy együtt...
2022. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
De, megoldható. Nem kell ilyen vadbarommal lenni.
2022. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Ő az egyetlen aki nem használ.ki nem csal meg nem hagy el és szeret bizonyit és megtesz mindent.

Eddig minden exem aljas volt.

A netes tarskeresőn is a legtobb pasi efy sz.rember.

2022. máj. 31. 14:20
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Más ember normális párkapcsolatban van és nincs kiszolgáltatott helyzetben. A tiéd egy bántalmazó kapcsolat
2022. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ne olyannal legyél párkapcsolatban, akiben ennyire nem tudsz bízni és nem mersz vele kettesben egyedül maradni huzamosabb ideig. Normális esetben ilyen félelmeknek fel se kéne merülniük.
2022. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Csak mellette ha veszekszünk, félek nagyon. Mert logikátlan dolgokon veszekszik, vagy alaptalanul vádol meg ilyenek.

Tehát nem normális témákon veszekszik es dühöng.

2022. máj. 31. 14:22
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Azt irod szeret. A szeretet nem az, amikor valakitől félsz egy veszekedés során!!! Ha félsz, az egy bántalmazó kapcsolat.
2022. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
De sok mas kerdésemhez azt írták nekem hogy valoban szeret engem! Amikor leirtam ezt azt hogy nem értem miert van velem stb es irtam hogy miket megtesz ertem mindog azt irják higyjem már el hogy nagyon szeret engem ne legyek mar önbizalomhiányos.
2022. máj. 31. 14:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!