Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a pl nyaralás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a pl nyaralás alatt nem kiszolgáltatottnak lenni a másiknak? Pl veszekedésnél nem tudsz hova menekülni stb

Figyelt kérdés

A barátom pláne kocsival el akar vinni és el is szokott rengeteg helyre.

Nem egyszer vagyok kiszolgáltatva annak ha veszekszünk, hogy pl a kocsibol sem szállhatok ki, múltkor pirosnál sem tudtam kiugrani, mert lefog.

Minden alkalommal félve megyek el vele programokra és állandoan kocsiutak, távolsagok vannak, és olyanokat is mond hogy olyan helyekre is vinni fog ahol ott is kell aludni. És külföldre is.


Lehet nem ölne meg vagy bármi, az exemmel féltem gyakorta, aki meg illegálisan is dolgozik.


Vagy nem oldhato meg az hogy egy nő ne legyen kiszolgáltatva?

Én probálom ugy szervezni mindog hogy ne kettesben kelljen lenni hanem hívjunk még másokat, párokat, vagy a szülőket, de gyakorta visz vinne kettesben is:(



#nyaralás félelem
2022. máj. 31. 14:15
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy felteszel egy kérdést, és csodálkozol a korrekt és egybehangzó válaszokon.

Nem kell félned tőle, ha nem vagy vele, ilyen egyszerű. Biztosan nem ő a legjobb választás, de ha itt nem is hiszel, keress fel pszichológust, mert nagy szükséged lenne rá!

2022. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Mi vagyunk a hülyék. Ti egymásnak vagytok teremtve. Házasodjatok össze inkább, aztán csináljátok ki egymást. 🙃
2022. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés szakitsak e.

Ötletek megoldások erdekeltek volna.

Pl nekem az egyik hogy nem kettesben kell utazni.

Gondoltam van masoknak is ötlete. Dehát csak víz van.

2022. máj. 31. 15:12
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

33-as Azon ő tudna változtatni, hogy félsz, és félned is kell tőle, mert nem enged kiszállni, vagy éppen kirak a semmi közepén.

Eleve veszekedni sem kellene, egy normális kapcsolatban az emberek nem jutnak el idáig. Min veszekedtek, ami idáig fajul?

2022. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szakítani. Meg kell oldani. Így van. Amihez két ember kell. Csak ha egy orángutánnal élsz, úgy picit nehezebb ám. De csak dolgozz a szép kapcsolatodon, biztosan megéri.
2022. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Hűha kérdező, én 48 éves vagyok, és még soha nem volt olyan problémám, hogy nincs hová menekülnöm. Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha félned kell a párodtól. Az első olyan alkalommal, amikor félsz tőle, ott kell hagyni. A legtöbb férfi nem egy vadállat, akitől félni kell ha kettesben vagy vele egy autóban.
2022. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem csal meg, csak pár év múlva agyonver. Igazából ez nem is akkora baj, legalább nem szaporodsz. Sok boldogságot :D
2022. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Na, még szerencse, hogy neked viszont szuper ötleteid vannak. Csak valahogy mégse mi sírunk itt naponta a pszichopata pasink miatt🤦🏽‍♀️

Elsőre is értettem, hogy mások írták, hogy szeret. A kérdés az volt, melyik kérdésednél. Linkeld be, ha van olyan. Azt hittem, a magas kognitív képességeiddel sikerül megugrani a feladatot.

2022. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek a te kocsiddal, vezess te és válassz normális helyszínt. Vagy menjetek eleve tömegközlekedéssel. Foglaljatok 2 külön szobát, hogy el lehessen vonulni duzzogni.

Vagy ne menjetek nyaralni. Vagy ne együtt menjetek nyaralni.

Az a helyzet, hogy nincs normális megoldás a helyzetedre, mert az egész helyzet teljesen abnormális. Egy jó párkapcsolatban nem félnek egymástól a felek.

2022. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
A primitiv az te vagy kisbaratom. Honapok ota irogatsz ide, igy az exeid, meg ugy, de o aztan nem, mert o az isten, a valaki.. tenyleg? Akkor szenvedjel, megerdemled, menthetetlen vagy.
2022. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!