Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külön nyaralás tényleg tabu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külön nyaralás tényleg tabu egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Feleségem kivette az összes szabadságát egy tanfolyam miatt, viszont engem a barátaim hívtak síelni. Szerettem járni, a nejem viszont kiakadt, hogy hogy merek nélküle nyaralni menni, főleg külföldre. Nincs gyerekünk. Kétféle embert láttam mindig: aki simán elmegy el caminózni vagy Afrikába sárkunyhókat építeni, valahol egy balatoni campingezés sem fér bele.
2021. dec. 21. 15:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%

Nekem beleférne.(exem ment volna Amerikába a tesojához meg a nőjéhez nelkulem nyaralni, nem is erdekelt)


De bőven jobb egy olyan kapcsolatban lenni(a mostani barátommal) ahol szabadidőre engem is igényelnek. (Velem tervez kulfoldi utakat es érdekes, de kettesben)

2021. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Belefér, simán. Volt olyan nő az életemben, aki rákezdett a "hogy merészelsz %teljesen normális, emberi dolog%" rigmusra, ki is vágtam rövid időn belül és kerestem egy életképes nőt.


Voltam már külföldi, belföldi nyaraláson is a haverokkal, miközben a barátnőm más programot csinált magának. Megyünk közösen is nyaralni, természetesen.


Nálatok valami nagy gond lehet, ha jönnek a hogymerészeledek. :D

2021. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen más a két srác mindenben.exem hidegebb érzéketlenebb is volt, de simán elvoltunk, a mostani meg nagyon érzékeny szerelmes típus. Vele is simán elvagyok.

1.voltam

2021. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Én is nyaraltam már a párom nélkül. Nem akart jönni, nekem meg szükségem volt az utazásra.


Megbeszéltük, azt mondta, menjek csak, és mentem. Itthon meséltem neki, milyen volt. Minden oké.

2021. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Amíg elég időt töltötök egymással és időben megbeszélitek a dolgot, én személy szerint semmi problémát nem látok vele.


A barátom és én is számtalanszor utaztunk már el a másik nélkül (szinte mindig külföldre), egyikünk se problémázik miatta. Például legutóbb egy hétig Spanyolországban voltam egy leánybúcsún, addig ő elfoglalta magát mással, például a bátyáival beiktatott egy kempingezést.


Hosszútávon szerintem nem egészséges, ha két ember ennyire össze van nőve.

26/N

2021. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ebből nincs gond. Megyünk együtt is, külön is. Ha szeretnénk valahová elmenni nem mondunk le róla csak azért mert a másik nem akar, nem érdekli, de nem is rángatjuk el, hogy aztán csak unatkozzon, rosszul érezze magát.
2021. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

nyilvan belefer, a kerdes, hogy ot hivtad-e, szoltal-e neki?

oszinten engem zavarna, ha a pasim csak ugy bejelentene tenykent, hogy akkor ide meg ide megy a haverjaival es eszembe se jutna engem hivni. vagy pont akkor nem er ra a csaj? vagy mar nem maradt szabija? nem teljesen tiszta ez a resz.


inkabb az lehet a baj, hogy ha neki nincs mar szabadsaga, akkor rossz erzes, hogy neked meg van.

alapvetoen nekem a kulon nyaralas beleferne, de az valoban rosszul tud esni, h en dolgozom, a masik meg szorakozik a haverokkal, de vegulis ez nem a te hibad.

2021. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Persze. De ez mindig a 2 embertől függ, ahány kapcsolat, annyi szokás.


Anyum barátnője (55-60 közötti) ezer éve házas. Sokat jártunk vele meg a férjével nyaralni. Közel 20 évig. De mivel a ferjnek az egyik hobbija a motorozás, nyilván elment a motoros barátaival is motorozni és volt hogy külföldre. Mi is mentünk, anyam meg ez a nő aki kb mintha a nagynéném lenne meg én lányos útra. Volt hogy belföldre de volt hogy külföldre.


Több 50es ismerősöm is mesélte, több évtizedes házassággal hogy hova mennek, nincs ebből probléma.


Ha mindkét félnek ki vannak elegítve az igenyei, akkor rendben van. Ott a baj, ha valaki hiányol valamit. De vannak emberek akiknek pl semmi igénye utazásra. De ha a másiknak meg van, miert üljön az is a seggén?


Sokan hiszik, hogy a párkapcsolat arról szól, hogy össze vagytok nőve. Én nem értek ezzel egyet. Nem vagyok ennek a híve.

2021. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Én elmegyek tavasszal külön welnessezni egy barátnőmmel 4 napra. Nem, nem hívtam a férjemet, mert hogy hívnám már el egy csajos hosszúhétvégére? :D De neki ez teljesen belefér, én se rinyáltam soha, mikor kitaláltak valami hasonló programot a haverokkal. Szerintem egyszerűen vannak helyzetek, amikor tényleg nincs ott keresnivalója a párunknak. Pl egy barátnős hétvége ilyen, ahogy neki is ilyen, amikor a gyerekkori 2-3 barátjával végre van idejük összejönni hasonló időtartamra. Ha vegyes a brigád, akkor nyilván elhívjuk egymást, illetve eleve ketten kapjuk a meghívást.

A kérdező esetében elég érthető az indok, a feleségnek nincs szabija a tanfolyam miatt, ettől még ő miért ne mehetne?

2021. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Te az utóbbi vagy. Nálunk belefér.

N

2021. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!