Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érzi azt? Miért?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, sokat beszélgetünk. Két hónapja ismerjük egymást. Elkértem az instáját egyik nap és azóta tart. Egyik napról a másikra azt mondta már nem érzi azt amit az elején. Nem tudom mit rontottam el. Valamivel feltudnám kelteni újra az érdeklődését?
2022. máj. 31. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Kamu duma.

Nem érdekled.

Mi az hogy nem érzi azt amit az elején?

Nem is tudja ki vagy.

Hogy alakult ki volna benne bármi is?

Ne viccelj!

2022. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem érzett semmit!

Honnan ismered, egyáltalán személyes ismeretség? Remélem nem itt kezdtél el írogatni valakivel, mert akkor nyilván arról van szó, hogy nem akarja felfedni magát, mert nem úgy él, nem úgy néz ki stb., mint amit hazudott neked.

2022. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ausztriában a Family parkban elkértem az instagram felhasználó nevét(április 15)

Azóta minden hétvégén találkoztunk és egy hétvége alatt megváltozott a véleménye rólam

2022. máj. 31. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!