Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam. Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A barátnőm eleinte nagyon nem akarta megadni magát. Közben nekem rengeteg lehetőségem jött, de mindet visszautasítottam érte. Végül összejöttük, dúlt is a szerelem, majd hozzám költözött. Kb 9 hónapja vagyunk együtt. Ő úgy gondolja, hogy részemről minden teljesen rendben van, pedig egyre kezdek elbizonytalanodni. Nem is tudnám megmondani, hogy mi az, ami nem tetszik a kapcsolatban.. mégis, hetek óta eluralkodott rajtam egy olyan érzés, hogy nem ő az, akivel lenni akarok. Nagyon szeretem, ehhez nem fér kétség; igazából az is szívszorító nekem, hogy ilyeneket írok rólunk. Viszont valami mégsem jó, és ez a helyzet oda vezet, hogy egyre terhesebbek olyan dolgok, amikről korábban azt gondoltam, hogy soha nem fog közénk állni. Emellett egyre gyakrabban kívánok meg másokat.. Nem tudom eldönteni, hogy mi az, amit most érzek. Elmúlt volna a szerelem? Vagy ez most csak valami kalandvágy? Voltatok már ilyen helyzetben?


26/f


2022. máj. 31. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg soha n is voltal szerelmes csak kezdeti rozsaszin kod meg a kihivas.
2022. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*soha nem is
2022. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint nem szereted, lehet hogy sosem szeretted, csak izgatott, hogy nem könnyű megszerezni. Lehet, hogy az összeköltözés is korai volt, vagy éppen amiatt jöttek elő olyan problémák, ami miatt ezt érzed.

Milyen dolgokat érzel terhesnek? Kiket, és milyen szituációban kívánsz meg?

2022. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szeretem, ehhez nem fér kétség"


Nem szereted. Ne hazudj magadnak, és neki sem. A szívszorítás max a bűntudat miatt van. Vagy magas vérnyomás.


Ha szeretek valakit nincsenek ilyen gondolataim. Főleg nem 9 hónap után.

2022. jún. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Az ember nem képes nonstop szerelemre. Erre mondják, hogy dolgozni kell a kapcsolatért. A rózsaszín ködben csupa meglepi és izgatott várakozás minden nap, aztán kiismeritek egymást és akkor derül ki összeilletek-e. Ez általában fél-2 év, attól is függ, mennyit vagytok együtt. Utána elmúlik a robotpilóta üzemmód és bekapcsol az eszed, látod a hibáit, hátrányait, és vagy összecsiszolódtok, tudtok kommunikálni vagy se. Sokszor ez hatalmi harcot is jelent. Ez mindenkivel így lenne. De a romantika, szex, érdeklődés, idő... részére meg innentől tudatosan kell figyelned, hogy adj, hogy kaphass.
2022. jún. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

"A barátnőm eleinte nagyon nem akarta megadni magát." Na, itt probléma szerintem.

Működhetnek az ilyen kapcsolatok is, de amikor a lányt győzködni kell, hogy beléd szeressen, akkor kódolva van a törés.

Akkor érdemes férfiként lekötni magad, ha a lány alapból rajong érted. A barátságból szerelem, meg a győzködés általában addig működik, amíg betoppan a nagy love a nő életében. Nem véletlen mondják az öregek, hogy sose fuss a vonat és a nő után. Rossz vége lesz.

A nők hajlamosak megalkuvásra. A biztonság miatt, a félelem miatt, hogy mi lesz, ha sose jön el, akire vártak, a család, barátnők nyomására, és inkább leállnak olyannal, akibe nem szerelmesek. Ezekből lesznek a rossz házasságok, amikben elkezdik értékelni, hogy jó a munkahelyed, rendes vagy a gyerekekkel, nem kocsmázol, nem horgászol, meg ilyenek. Csak amikor belefásulnak ebbe, akkor megtöcsköli őket az első munkatársuk a munkahelyen, akibe belelátják azt a férfit, akire akkor vágytak, amikor nem akartak járni veled. Lehet, hogy ezt érzed, nem tudom, de még fiatal vagy, keress olyan lányt, aki alapból odavan érted.

2022. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van, hogy részedről csak fellángolás volt és a köd után már nem maradt semmi. Vagy pedig tudat alatt nem szeretnél komolyan elköteleződni senkivel, és ez most így jön ki.
2022. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos irreális elvárás, hogy ne legyen hullámvölgy, ne legyenek kétségek és legyen minden folyton csupa idill. Senki kapcsolata nem működik így a világon. Mindenkit idegesít a másikban valami (pl. hogy hogyan nyomja a fogkrémet :D) És hát hamar összeköltözve ez bizony hamarabb jön elő, mert amíg csak randizgattok rákészülve, addig csak a másik csupa illatos és mosolygós oldalát látod. Tudni kell magadban, neked mi éri meg. Mert ha egy utat választasz, a másikat elveszíted. Ha kíváncsiságot választod, elveszíted a biztonságot, ha a biztonságot választod, elveszíted a képzelt lehetőségeid. Mindkét döntés fakadhat félelemből. De az érzelmek hullámzóak. Ha megnéztek egy romantikus filmet, biztos szerelmesebbnek fogod érezni magad, mintha a párod épp nyavalyog, mert náthás. Nem feltétlenül a szakításra kell okokat keresned magadban... az is lehet egy ferde tükör. Mint amikor egy kutatással vagy szavazással be akarnak bizonyítani valamit, és úgy teszik fel a kérdéseket, hogy az jöjjön ki. Előbb érdemes megvizsgálni, tényleg a párodat "utáltad"-e meg, vagy esetleg épp összejött minden és nincs időtök egymásra és nyűgösebbek vagytok... vagy pont unatkozol... vagy el illene lassan köteleződni és nyomaszt annak a felelőssége, mert xy barátod meg a szüleid is hogy jártak... stb. Persze nem akarom én se arra hajlítani, hogy maradj vele :P De ha nincs egetverő probléma, csak nem érted, miért hűltek ki az érzelmeid, annak sokszor ennyi az oka, hogy szürke hétköznapok vannak, kevés a kommunikáció, közös élmény - pedig abba meg lehet együtt is szín vinni, nem feltétlenül rögtön egy harmadikat kell bevonni ilyen fogyasztó társadalmas megszokás miatt, hogy macerás a régit pofozgatni. Hidd el, egy újat sokkal több idő és nagyobb rizikó és minden újnál kicsit sérül a te kötődési képességed is.
2022. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy miközben megismerted,szép lassan adagolta neked a redflageket míg végül elmult a rozsaszin köd és kiszerettél belöle?
2022. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, igen, picit bővebben ki kellene fejtened, hogy érdemben tudjunk válaszolni.

Nekem már most számos kérdésem van:

-Előtte mennyire éltél csajozós életmódot? Értsd, mennyi kalandod volt, vagy inkább hosszútávú kapcsolatok híve voltál?

-Mennyire vagy vadász típus?

-Mik azok, amikre mondod,hogy egyre terhesebbek dolgok?

-Ő hogy viselkedik veled, a kapcsolaton belül sem "akarja megadni magát"?

-Miért költöztetek sösze ilyen hamar, Ő akarta, vagy te?


Engem ezek érdekelnek.

2022. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!