Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak most lett meg a motoros jogosítványa de én nagyon féltem és nagyon ellenzem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek egyszerűen úgy éreztem megörülök az elmúlt két napban amióta motorozik. A párom 20éves 3éve vagyunk együtt és sajnos tudom róla hogy hiába hogy az élet minden területen felelősségteljes sajnos ez a közlekedésre nem igaz. Autó vezetésnél is nagyon gyorsan szokott menni valamint egyszerűen nincs félelem érzete. Viszont így hogy motorra ült nem tudom melyik lesz az a reggel amikor utoljára látom. Ti mit tennétek hogy beszélnétek le? 19l

2022. jún. 1. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudod lebeszélni. Ha el kell jönnie az időnek, akkor eljön, nem tudsz ellene mit tenni.


Ha meg is történik, amire azért nincs óriási esély, valószínűleg már rég nem lesztek együtt.

2022. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont időben kapcsoltàl, amikor meglett a jogsija.
2022. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit fogsz csinálni, ha motorozni fog, el hagyod?
2022. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Na ez az amivel nem tudsz mit csinálni. Apum motorozott 18-32 éves koráig amíg meg nem születtünk majd lerakta anya kedvéért, majd 45 evesen újra kezdte, azóta is…most 64 éves. Volt nagy veszekedés meg balhé köztük, de anya belátta, hogy apának ez az élete és csak bízik benne, hogy hazaér. Párom motoros, ha fejre állnék se tilthatom el tőle (nem is akarom) de mindig megkönnyebbülök mikor meghallom a motor hangját az utcában. Szóval vagy elfogadod vagy elhagyod. Ez egy szenvedély
2022. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

20 évesen gyorsan megy motorral? tapasztalat nélkül? Jó donor lesz belőle. Borítékolható a baleset.

Ha te ezt nem fogadod el, akkor nem fogadod el. Egy felelőtlen hülyegyerek motoron remélhetőleg csak önmagát öli meg nem egy többtagú családot.

2022. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek a 2. válaszolóval. Miért csak most kezd el zavarni? Miért nem akkor mondtad neki, amikor kitalálta, hogy megcsinálja a tanfolyamot? Amúgy nem nagyon tudsz mit csinálni, megszoksz vagy megszöksz. Talán pár év múlva, ha kimotorozta (és még nem törte össze) magát, akkor ráhagyja. Kérd meg, hogy vegyen és használjon jó minőségű sisakot és gerincvédőt.
2022. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Redditen at r/eyeblech vagy r/nsfl subredditen van pár motorbaleset végeredmény szóval nyugodtan megmutogathatsz párat neki onnan, szerintem el fog menni a kedve.
2022. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

14 éves korom óta motorozok. Ez valóban egy szenvedély. Nekem is voltak időszakok, amikor letettem. A férjem pl kifejezetten utálja a motorokat, de nem szól bele. Kicsit előbb kellett volna erre gondolnod. Kb amikor megemlítette... Próbáljátok megbeszélni.


35/n

2022. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Anno én közöltem a férjemmel, hogy lehet választani!
2022. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy elfogadod, hogy bármikor elveszítheted, vagy szakítasz vele. Ha nem tudod elfogadni, akkor tovább kell lépni, mert neked is rossz lesz így élni. Most még fiatal vagy, gondolom nincs közös gyerek, ház stb., így sokkal könnyebb szakítani.
2022. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!