Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak most lett meg a motoros jogosítványa de én nagyon féltem és nagyon ellenzem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek egyszerűen úgy éreztem megörülök az elmúlt két napban amióta motorozik. A párom 20éves 3éve vagyunk együtt és sajnos tudom róla hogy hiába hogy az élet minden területen felelősségteljes sajnos ez a közlekedésre nem igaz. Autó vezetésnél is nagyon gyorsan szokott menni valamint egyszerűen nincs félelem érzete. Viszont így hogy motorra ült nem tudom melyik lesz az a reggel amikor utoljára látom. Ti mit tennétek hogy beszélnétek le? 19l

2022. jún. 1. 20:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Én elhagynám és kész.


Mivel nem akarnék egy potenciás gyilkosjelölttel együtt élni.

Gyorsan vezet, motorozik, idő kérdése, hogy mikor öl meg valakit.

2022. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
97%

Én is alig várom, hogy 24 legyek és letegyem az 'A'-s jogsit, ez minden vágyam. Nyilván benne van a rizikó, de ha ésszel csinálja az ember és rendesen visel minőségi gerincprotektort ill. egyéb védőfelszerelést akkor nem annyira veszélyes.

Nekem jelenleg nincs barátnőm, de ha majd lesz és elém állna, hogy tegyem le a motort vagy elhagy akkor az már sokat elárul a kapcsolatról. Ha úgy dönt az illető, hogy a párja miatt feladja a szenvedélyét az szerintem rányomja a bélyegét és megmérgezi a kapcsolatot. Annyit tudok tenni, hogy mivel várnak rám otthon tényleg ésszel csinálom, rendesen felöltözve. Ennyit tudsz csinálni, hogy leülsz vele és ezekre megkéred. Ha nem is fog ésszel menni legalább a ruhát viselje.

23/f

2022. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Úgy érted, hogy cikázik és megszegi a KRESZ-t? Autóval is száguldozik?

Hát nem sok mindent tudsz tenni ellene, szerintem hagyd. Ha nem fér bele ez neked az életedbe, akkor ne tervezz vele hosszú távra, még fiatalok vagytok.

2022. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez olyasmi amit vagy elfogadsz vagy nem. Nekem apukám még gimis korában kezdett el motorozni. Majd nagyon sokáig nem és újra akkor kezdte amikor 8 éves voltam. Akkor se hagyta abba amikor (kb 10-12 éve) a legjobb egyetemi barátjának volt egy nagyon komoly balesete (hál istennek túl élte meg nem nyomorodott le de súlyos volt). 55 évesen hagyta abba mert már a csípője nem jó. Most 57 de azóta is imádja.


A bátyám ugyanez. 14 évesen már volt kismotorra jogsija, motorozott gimis korában, majd egy ideig nem volt motorja. Majd néhány éve újra lett. Ő is imádja, sok motoros barátja, haverja van, sokat mennek, már a barátnőjét is akarja vinni.


Nem mondom, hogy néha nem fordul meg bennem hogy féltem, hiába felnőtt, hiába gyakorlott. Ők is tudják, az összes motoros tudja hogy veszélyesebb mint a varrogatás.


De sajnos ez van...vagy elfogadod vagy nem.

2022. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod lebeszélni.


Vagy fogadd el, vagy engedd el.

2022. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

12

Igen! Csak én nem fogok időt feckőlni egy olyan férfiba, aki magy eséllyel meghal!

És hiába csinálod te ésszel, ha az autos f*sz, TELJESEN MINDEGY, HOGY TE VOLTÁL E A HIBÁS!!!!!! ha csattansz, mindenképp te húzod a rovidebbet!

2022. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

Az én párom is most vett motort. Én is féltem, mindig mondom, hogy vigyázzon magára.

De eszembe sem jutna, hogy tiltsam tőle, ez az ő hobbija, már előtted ia szerette volna.

Ennyiből kocsiba se ülj be, vagy bármi. (Bár igaz, hogy az autóban jobban biztonságban érzi magát az ember, ha fának megy 30al, egy motoros az egyik legsérülékenyebb az úton lévők között).

De hagyd békén. Engem próbálna a párom lebeszélni, az kedvenc hobbimról, eléggé kiakadnék, függetlenül, hogy veszélyes vagy sem.

2022. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%

17

Igen, csak ha bem veszélyes, akkor nincs ra oka tiltani, ellenben a motorozast van!

2022. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

#18


Csak ezt felejted, hogy egy párkapcsolat nem alá-fölé rendeltségi, anyaj-fia, vagy apa-lánya viszony, hanem két felnőtt ember kapcsolata!!

Nem szoktam gyakran motorozni, van két mopedem azt jónapot, de enyhén szólva ki lennék akadva, ha a párom elkezdené nekem megtiltani a hobbijaimat.

2022. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

19

Igen! Csak akkor én meg nem pocsékolom az időmet, fiatalságomat, egy olyan pasira, akinek soha nem szülnék, mert a baromsága fontosabb, mint a annak a kockazatnak mérséklése, hogy a gyerekek árván maradnak....Normális nő, nem áll le ilyen pasival!

2022. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!