Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Páromnak 16 éve lejárt a...

Páromnak 16 éve lejárt a jogosítványa. Most szeretné meghosszabbíttatni. Le kell neki újra vizsgázni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell újra vizsgázni, itt le van írva a menete:

[link]

2013. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Már megcsináltatta tegnap az alkalmasságit, de a doktornő nem kért érte pénzt.
2013. dec. 17. 10:37
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem kell, de szerintem mindenki jobban járna, ha elmenne egy autósiskolához pár leckét venni. 16 év nagy idő, pár apróbb szabály is változott azóta, és egy szakoktató segítene visszaszerezni a rutint. Nekem sok olyan ismerősöm van, akik mióta otthon vannak kisgyerekkel, szinte alig vezetnek, néha elmennek egy-egy órára, hogy megmaradjon a tudásuk. A vezetés veszélyes üzem, szerintem pár ezer forintot megér a biztonság.
2013. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem azt mondta, hogy nem vezetett, csak azt, hogy lejárt a jogsija...
2013. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell levizsgázni, de röhögnöm kell a 16 éven.


Ez aztán a lassú ember, most jut eszébe, éljenek a Pató Pálok.

2013. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs autója és nincs lehetősége vezetni minek lett volna eddig meghosszabbítva a jogsija?



Viszont az nagyob fura, hgy nem kért pénzt, mert azt kötelező, hisz a dokinak el kell vele számolnia.

10 évre 7200 ft kevesebb időre kevesebbe is kerül..(40 év alatt kapja meg 10 évre, később kevesebbre) az okmány pedig nekem 4000 volt, épp tegnap érkezett meg a jogsim..:)

2013. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A katonaságnál vezetett utoljára. Most akar venni egy kocsit.
2013. dec. 17. 12:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ajánlom, hogy vegyen pár vezetés órát az egyik suliban.

nem nagy összeg, de sokat segít:)

2013. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom se kér tőlem pénzt érte. Nem tb-támogatott az alkalmassági, javaslat van arra, mennyit kérjenek, hogy kb egy áron legyen mindenhol, de szíve joga akár mindnkinek ingyen adni.
2013. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!