Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú férfiak van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak van vagy volt már szeretőtök egyszerre több is?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

2022. jún. 4. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

volt


45/F

2022. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Minden normális embernek volt minden ujjára nő. Harmincasként legkésőbb!

És jobb lenne ha nem mindenki által félreertelmezhető szavakat használnál! Van aki huszonévesen is már koravén! Más meg még ötvenes éveiben is tök fiatalos!

És egész jó minden nap mással dugni. Egy nap alatt is két-három csajjal. Mindent meg kell élni. Nem pedig b..iskodni mint az állatok!

2022. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

#2


És mindenki 6 milliót keres legalább, azt véletlen elfelejtetted :).

2022. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
40%
#3, percenként
2022. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Még sosem volt, boldogan élek a feleségemmel. És ugyanezt tapasztalom azon barátaimnál is, akik éretten választottak anno párt maguknak.
2022. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
De szeretek a házas nőkkel hálni, olyan hálásak mindent beleadnak
2022. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Legtöbb szeretöm ami volt,3 Nö,az asszony mellett.

Kb fél évig..

Élveztem hogy változatos,nem mindig ugyanazzal kellett lennem,izgalmas volt és a teljesitéssel se volt gond,söt...

Másrészt a lebukás veszély,össze vissza hazudni sajnos,idöbe mindent összehozni,megfelelni,ez elég nehéz mèg egy szeretö mellett is,nemhogy többel.Valahol sok stressz is volt benne,nyilván nem kell sajnálni,tudom tudom pontozzatok le nyugodtan😀

Elözönek igaza van,házas,elhanyagolt de családszeretö nökkel a legjobb,hálásak,nem nölnek a fejedre,persze én sem tettem,egyszerü,összejöttök nagy dugás,és megy mindenki a saját dolgára..

40/F

2022. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. 2..3 az asszony mellett.

Mivel nem kapok szexet otthon. Jó volt. Csak ügyesen kell intézni.

Most épp nincs de keresek

2022. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!