Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a párod legjobb és legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod legjobb és legrosszabb tulajdonsága?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktad értékelni illetve tolerálni ezeket?

2022. jún. 5. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Nagy mell, kevés IQ
2022. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Elképesztően rendetlen! Komolyan mondom, a disznóól is különb a falu végén! Nagyon szeret, hercegnőként bánik velem, mindent megad nekem, mind érzelmileg, mind fizikailag, mind egzisztenciálisan! 😊😊
2022. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Jók:

Népszerű, elismert, rengeteg barátja és kapcsolatrendszere van mindenféle körökben, rendkívül szocializált

Mindent megtesz értem, minden álmaimat megvalósitja, a legnagyobb adrenalint eufóriákat meg tudom vele élni szabadidőkben, amiket eddig életemben soha senkivel nem tudtam megélni, mindenben segít és támasz, végtelen célokat is el lehet vele érni

Sokan tartanak tőle mert gyilkos kiképzesekre is jár, és nem riad vissza ha verekedni kell. Vannak rosszarc kapcsolatrendszei is, es amikben a legnagyobb fejek is tartanak tőle, és tisztelik.

Vonzó (helyes és 190 mag)

Elutasitja minden téren más nők kapálózását, abszolut kifejezi, hogy én vagyok a szerelme

Házasságot akar velem

Állandóan ir hív, minden szabadidejében már rohan hozzám, rajong értem, pedig nem friss a kapcsolat

Nagyon sokmindenben változott értem, olyan dolgokban is amikben én nem tudnék a helyében

Mellette büszke nő lehetek és ő büszke rám, kb miénk az egész világ érzést nyújt ma is

Kifejezi az érzelmeit, tud sírni, nincs kisebbségi komolexusa attol sem ha előttem térdepel.

Folyamatosan biztosít a megbízhatóságáról(minden volt párjához is maximálisan korrekt volt)

Nem él közösségi oldalakon, elítéli, lenézi ezt a rendszert

Olvasni szokott könyveket is


Rossz tulajdonsága

Fizikai bántalmazó, önkontrollt gyakorol, járni akar terápiára, és kapcsolati terápiára is, mindent meg akar tenni hogy ne legyen az, DE akkor is veszélyes :(

2022. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Legjobb: elvisel engem, mi több, szeret és még ő érzi magát szerencsésnek, hogy velem lehet :D De amúgy emellett megértő, türelmes, családcentrikus, szuper a humora, intelligens érzelmileg is és mindenhogy is (tehát normálisan meg lehet vele beszélni a konfliktusokat), összefoglalva: egészséges lelkivilága van.


Legrosszabb: megissza a savanyúság levét csak úgy, magában az üvegből. Van, hogy még benne van a saviság, és aztán kiszárad egy része, mert már nincs elég lé rajta. Brr. Kicsit trehány (pl az összegyűrt szalvétát a konyhapultra rakja, nem a 0,5 méterre álló kukába, a szennyes ruhát a szennyeskosár tetejére rakja, nem bele, meg ilyenek, de ezt úgy vettem észre a tiktok videókból, hogy kb minden pasi így csinálja, szóval nem panaszkodom igazából :D ).

2022. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: oszinte, ami a sziven az a szajan. Ferfi letere nagyon erzelmes es ezt ki is fejezi. Mindig odafigyel arra, hogy eleg minosegi idot toltsunk egyutt. Szereti a termeszetet, az allatokat, fontos szamara az otthon, a csalad.

Sokszor mem is kell beszelnunk ahhoz, hogy ertsuk egymast.

Tisztel, soha nem forog mas nok utan, nem jelolget, lajkolgat mas noket a kozossegi oldalon.

Huseges, soha nem csalna meg.

Szexualis teren is minden rendben!

Mindig kiall mellettem, legyen szo haverrol vagy Anyosrol🤣!


Legrosszabb: neha lobbanekony es gyorsan felkapja a vizet, de ugyanakkor nagyon bekulekeny.

2022. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet vele problémákat megbeszélni, és csodálkozik ha nem javul a helyzet. De lehet, hogy ez már szakitóok

Többi tökéletes.

2022. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#2 Ez nagyon ismerős story. A pasi véletlenül nem a 17.kerben lakik? 😄
2022. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#2

😁 Adajál fel lottot! A 6osról még nem késtél le! De a 17.kerben lakunk 😊😊

2022. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Legjobbak: gondoskodó, odaadó, intelligens, precíz, rendszerető.

Legrosszabbak: ha nem figyel oda, borzalmasan kommunikál. Olyankor kekec lesz, és cseppet sem asszertív a gyakorlati problémák megoldásában. Illetve személyes dolgokban nagyon konfliktus kerülő.

2022. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8


Ha az akire gondolok, akkor vigyázz vele!

2022. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!