Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak néha szüksége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak néha szüksége van néha egyedüllétre. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
40 éves nő. Nagyon önálló, és néha szeret elvonulni a világ elől. Tudom hogy mindenkinek szüksége van ilyenre, de nála valahogy másképp érzem. Ha 2 3 napot együtt vagyunk, akkor az utolsó napokban nagyon mehetnéke van. Összeköltözésre egyáltalán nem vágyik, tőlem függetlenül. Valahogy azt érzem néha rajta hogy ő teljesen jól el van a saját világában. Élete során saját magának köszönheti amit elért. Viszont a jövőjét leginkább saját magára fordítja, és nem is igazán lehet rajta azt érezni hogy "mi" lennénk a jövőben. Én vidéken lakom nem messze tőle, de ő nem is szeretne ide költözni, igaz én se hozzá mert szeretek itt élni.
2022. jún. 7. 05:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

Az en 43 éves exem is ilyen volt. Teljesen el volt kényelmesedve a saját kis lakásában, építette magának a nagy házat, mellette tőzsde (főállasa)es soha senkivel nem is gondolkozott mi-ben. Minden centjét félti a nőktől, gyereket nem akar.

Abszolut önző. Elvan igy egyedul is szexkapcsolattal is.


40 felett javarészuk már ilyen. Nem alkalmazkodók

2022. jún. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 harebell ***** válasza:
86%
Az időnkénti egyedüllétre való igény teljesen normális, de amit leírsz, az már bőven túlmutat ezen. Én ilyen emberrel biztosan nem tudnék közös jövőt tervezni. Ha neked hosszútávon nem felel meg a jelenlegi felállás, mindenképp beszéld meg vele, hogyan látja a kapcsolatotok jövőjét.
2022. jún. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Összességében nagyon odaadó, főz rám, vesz dolgokat nekem, bár ezt inkább kompenzálásnak érzem tőle.
2022. jún. 7. 06:09
 4/27 A kérdező kommentje:
Erről már többször beszélgettünk, de nagyon egyértelmű választ nem tud adni rá, mert ilyen dolgokon nem szokott gondolkozni. Jelenleg így el van velem, de mivel nekem volt már egy 10 éves kapcsolatom amiből 7 évet együtt éltünk, igy ehhez vagyok hozzá szokva hosszútávon. Jelenleg én se igényelem, de jövő távlatban nekem ez a cél. Nem egyedül szeretnék megöregedni.
2022. jún. 7. 06:12
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
De ez miért egyedüllét?
2022. jún. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%

Én is csak a nőkről alkotott verziót tudom elmondani, több olyan esetről is tudok, amikor a nő nagyon jól elvolt a kis világában, amire szüksége volt, az egy bármikor a szekrényből elővehető pali, kb mint egy dobozba rakott elektronikai eszköz, amivel kicsit játszik az ember, ha megunja, visszacsomagolja, és vissza a szekrény mélyére.

Valami szociális defekt van ennek hátterében, képtelenek az életterüket megosztani mással.

1 ilyen párom volt, ő sem dicsekedett evvel a tulajdonságával, de a vége felé már "reklámozta" is.

Én sem erre vágytam.

Illetve volt olyan párom is, aki ha elmentem tőle, már bombázott sms-ekkel, mikor megyek vissza, miért nem költözök hozzá, jelentsem be magam, stb.

Ő meg csak az együtt szuszogós verziót tudta elképzelni.

2022. jún. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, vannak ilyen alaaptermészetűnők.
2022. jún. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
Minden embernek szüksége van magányra, még annak is aki nem hajlandó ezt elfogadni. Kell egy kapcsolatba az énidő, máskülönben egymás agyára fogtok menni. Szerintem nincs miért aggódnód, főleg ebben a korban.
2022. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 BohócKolbász ***** válasza:
87%
En szerintem sokat csalodott es nem akar mar kockaztatni. Meg ugye alkalmazkodni is kell valamilyen szinten. Es lehet neki most jot tesz a szabadsag hogy annyi kapcsolatban toltott ev utan nem kell mashoz alkalmazkodni. Mert az ugye nem derult ki mennyi ideig elt es milyen kapcsolatban.
2022. jún. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Volt régen (kb 10 éve ) egy 7 éves kapcsolata, és abból másfél évet élt vele, de bevallása szerint nem igazán szeretett volna akkor se össze költözni nagyon. Ez az egy ilyen volt az életében.
2022. jún. 7. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!