Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lehet túllépni?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, mikor összejöttünk beszéltünk a múltunkról (ő kérdezett). Elmondása szerint kettő lánnyal volt együtt, én ebben a tudatban éltem 3 évet. Most viszont kiderült, hogy kapásból 3 kapcsolata volt és emellett több egy éjszakás kalandja (5-ről szerettem tudomást. Nem részletezném a körülményeket, de egy régi ismerőse mesélte). Úgy érzem, hogy csalódtam benne, főleg hogy van köztük, akivel a mai napig barátként jóban vannak, beszélnek (nem titkolja előlem, mindig elmeséli).

Ez a régi ismerős azt is elmondta, hogy a párom nagyon szégyelli ezeket az embereket, akikkel együtt volt -akár csak kaland szinten- és nagyon megbánta. Mégsem hagy nyugodni a tudat, hogy nem mondott igazat. Tudom, már semmi jelentősége hiszen 3 éve boldogok vagyunk együtt. Nem tudom hogyan lépjek túl ezen.



2022. jún. 7. 13:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a párom 26 éves, én 24 vagyok.
2022. jún. 7. 13:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, az zavar, hogy eltitkolta. Megértem, engem is zavarna.


Amit én csinálnék, hogy leülnék vele tiszta vizet önteni a pohárba. Megkérném, hogy most tényleg legyen őszinte, mondjon el mindent, és azt is, miért hazudott. Ha ez jól sikerül, új alapokra lehet helyezni a kapcsolatot.

2022. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, az zavar, hogy hazudott erről.

Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos. Azonban nem tudom, hogy tényleg tudni akarom-e, ezek után, ha esetleg ez a szám még több.

2022. jún. 7. 13:50
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Azt még értem, hogy zavar, hogy hazudott. De alapvetően miért számít az, hogy kinek mennyi partnere volt?

De egyébként nekem van olyan lány barátom akit több, mint 15 éve ismertem amikor összegabalyodtunk. Utána többször is megtörtént ez, de sosem reklámoztuk az aktuális párjaink előtt. Nagyon egyszerű az oka ennek: Így megmaradhat a barátság, mert nem hisztizik senki. Megcsalni meg nem fogjuk a párjainkat.

2022. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azonban nem tudom, hogy tényleg tudni akarom-e, ezek után, ha esetleg ez a szám még több."


Persze, hogy akarod tudni, miért ne akarnád? A kétely szerintem mindig és mindenkor rosszabb, mint az igazság. Ha meghallgatod, megadod a lehetőséget neki és magadnak is arra, hogy megmagyarázza, adott esetben bocsánatot kérjen, és a többi. Ha meg nem tudtok dűlőre jutni, akkor pedig biztosabb lehetsz a döntésedben.


"alapvetően miért számít az, hogy kinek mennyi partnere volt?"


Szerintem itt inkább arról van szó, hogy amikor hazudsz valamiről, akkor kínosabbá teszed. Tegyük fel, volt a srácnak mondjuk 30 szexuális partnere, ezt szemrebbenés nélkül vállalja. Lehet, hogy a kérdező szerint ez ijesztően sok, de nem tud vele mit csinálni, ő is tudja, hogy ez a múlt, feldolgozza, elfogadja. Ha viszont hazudik kettőt, majd kiderül még négy másik, majd szép fokozatosan összeáll a kép, az sokkal rosszabb. A végeredmény ugyanaz, de az odavezető út tele van sötét képzetekkel, csalódásokkal, bizonytalansággal (vajon miben hazudott még?), összezavarodottsággal, és ezeket nehéz utána rendbetenni.


"Így megmaradhat a barátság, mert nem hisztizik senki. Megcsalni meg nem fogjuk a párjainkat."


Ez egy picit más tészta, mert komplikáltabb ügy. Ha minden ok nélkül bevallod, akkor felmerül a kérdés, hogy miért érzed fontosnak elmondani. Ha nem vallod be, és kiderül, akkor az a kérdés, miért tartottad titokban.

2022. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez olyan kevés ember, semmit sem számít.. engedd el.. élj a mában.. ha hülyeségen agyalsz elveszi a jó elől az időt....
2022. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

nem tudhatod miért nem mondta el neked, de biztosan volt rá nyomós

oka, nem szimplán hogy becsapjon. Ha szereted, és jól elvagytok,fölösleges bekavarni ki tudja mit hozna ez felszínre nála.A lényeg az hogy

téged nem csalt meg. Na az már gond lenne.

2022. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes a helyzet. Amikor nők írtak ki olyan kérdéseket, hogy elmondják e, hány férfival voltak vagy prostik voltak régen, akkor sorban özönlöttek mindig a női válaszok, hogy nem kell elmondani, a múlt nem számít, ez nem tartozik a másikra és hasonló finomságok.

Most, hogy férfi csinálta, a legtöbb nő betolja, hogy milyenmá', hogy hazudni mert az illető... :D

2022. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

#8, hülyeségek beszélése helyett olvass és gondolkodj egy kicsit.


Az eddig 8 hozzászólásból kettőt a kérdező írt.


A maradék hatból kettőt én. Arról beszéltem, hogy érthető, hogy a hazugság zavarja, beszélje meg vele. Semmi olyanról nem volt szó, hogy "milyenmá'".


A maradék négyből egyet te írtál.


Maradt három, amiből háromból három azt mondta, hogy ezen minek problémázni, nem is kell ezzel foglalkozni.


Szóval igazából csak egy kérdésem van: te mi a f.szról beszélsz?

2022. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

"Amikor nők írtak ki olyan kérdéseket, hogy elmondják e, hány férfival voltak vagy prostik voltak régen, akkor sorban özönlöttek mindig a női válaszok, hogy nem kell elmondani, a múlt nem számít, ez nem tartozik a másikra és hasonló finomságok."


Te is csak azt veszed észre, amit akarsz....

Pont, hogy a nőknek mennek az olyan válaszok ilyenkor, hogy

"Amikor csináltad, jó volt, akkor vállald fel"

"Ciki, hogy egy ordas ribi vagy?"

"Mit titkolózol, szégyenled?"

És hasonlók...

2022. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!