Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet vagy mi baja van?

Figyelt kérdés

Kb 4 honapja ismerem és 3 honapja járunk elvileg a sráccal.

Még nem volt szex sem meg semmi testi kontaktus max puszi.Nem kezdeményez.Nem járunk sehova nem csinálunk semmit de ez most mellékes.

Multkor már be akartam fejezni de mondta hogy megváltozik.Adtam neki még egy esélyt.

Kérdezte mit tehetne? Erre mondom hogy feküdjön velem le.Erre a válasza az volt,hogy:ez még viccnek is rossz.

Ebből most mire gondoljak és ti mit gondoltok?



2019. jan. 17. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem akar házasság előtti együttlétet de ezt nem mondja ki? Csak tipp.

25F

2019. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem mondta.

Olyat mondott hogy ha szeretsz lenyeled és inkább az orál érdekli.

2019. jan. 17. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az egyetlen probléma itt az, hogy képtelenek vagytok egymással kommunikálni.
2019. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az kezdésnek elég erős lenne. Neked is van egy ilyen érzésed? :) Szórakozik veled a kedves. Ez fix.
2019. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán jártok
2019. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Olyat mondott hogy ha szeretsz lenyeled" - Nekem valaki ilyet mondana, ott érne véget a dolog, és kereshetne mást. :-)
2019. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem gondolja, hogy ti jártok. Hány évesek vagytok? Ez valami vicc?
2019. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretetről szó sincs, kérdező. Még csak megdugni sincs gusztusa, csak azt szeretné, ha leszopnád. Ha van egy csöpp eszed, nem adod meg neki ezt az örömet.
2019. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez vagy kamu kérdés, vagy te olyan hülye vagy, hogy párod nincs a világon.
2019. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!