Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van jelentősége?

Figyelt kérdés
Bevallotta a párom, hogy mielőtt összejöttünk vissza akarta kapni az exét, akivel 3 évet voltak együtt és akkor már egy éve szakítottak. Kapcsolatunk kezdete előtt 1 hónappal (mikor mi már ismerkedtünk, de nem akartam kapcsolatot, ő viszont igen) le is feküdtek párszor, beszélgettek kb 1 hétig, de nem lett belőle semmi. A páromban hatalmas harag van iránta a múlt miatt, ő sem tudta mit akar tőle. Miután összejöttünk abszolút nem kereste a lányt, nem is beszéltek többet. Azóta lassan 2 éve boldog kapcsolatban élünk, sosem jön fel az ex téma, nem is láttam páromon, hogy hiányozna neki a lány. Nekem viszont rosszul esett, mert csak 2 év után mondta el ezt. Szerintetek sincs jelentősége?

2022. jún. 8. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs.


"A páromban hatalmas harag van iránta a múlt miatt"


Ennek viszont már lehet, mert ez feldolgozatlanságra utal.

2022. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt úgy kellett volna írnom, hogy a páromban akkor hatalmas harag volt iránta (talán ezért sem lett köztük békülés?) most viszont már abszolút közömbösen beszélt róla.
2022. jún. 8. 08:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondta most el? Hogy jött ez föl?
2022. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Beszéltünk egymás múltjáról egy esemény kapcsán, ahol egy exem is ott lesz. Innen kanyarodtunk el.
2022. jún. 8. 09:05
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Hogy van-e most jelentősége azt mi nem tudatjuk, de engem személy szerint nagyon megviselne. Akkor is, ha ti még éppen csak ismerkedtetek.

De erre hogy derült most fény?

És anno miért nem lett belőle semmi? Szerintem ez azért is fontos, mert ha a csaj miatt, akkor joggal érezheted azt, hogy te csak pótlék vagy. Az tuti (szerintem), hogy nem volt túl rajta, amikor ti összejöttetek. Hiszen gondolom nem csak úgy a semmiből feküdtek le egymással,hanem már előtte is tartották a kapcsolatot. De ha mégsem, akkor az is gondolatok szintjén ott volt neki a csaj

2022. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem értem, hogy ezt miért kellett elmondania. Ja képzeld szívem, ezt még nem is mondtam, légyszi ne legyél mérges, de még szexeltünk az exemmel, mikor mi már randiztunk??
2022. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs. Azért nem mondta el eddig, mert félt, hogy rosszul esne, ami igaz is volt. Szerintem szó sincs róla, hogy átverne vagy lenne jelentősége
2022. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát igen, csak minimális empátia sincs ebben a csávóban? Nem tudom elképzelni azt a szitut, hogy 2 év után miért kellett a csaj orrára kötni.
2022. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
akkor próbálkozott vele, amikor te lepattintottad...
2022. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Valamit tudtam akkoriban, mert egy ismerős látta őket beszélni a vonatállomáson (de mivel nem voltunk együtt akkor őszintén nem tulajdonítottam neki jelentőséget, hiszen össze is futhattak). És most, hogy az én exemről volt szó elkanyarodtunk, és feljött a szó, ő pedig nem tudott volna kibújni a válasz alól.

Előtte nem beszéltek egy évig. Páromnak fájt, hogy nem álltam készen egy kapcsolatra és “hoppon” maradt. Valahogy újra közel kerültek de kb 1 hétig tartott a dolog.

2022. jún. 8. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!