Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A barátod/barátnőd elmegy egy tanfolyamra/táborba, ahol kétfős szobák vannak. Az egyik barátja (aki a pároddal ellenkező nemű) előre leszervezi, hogy a pároddal kettesben legyenek egy szobában. A párod puffog egy kicsit, de nem tesz érdemi lépést, hogy ez ne így legyen, igazából elfogadja, pedig lenne más lehetősége. Hogy reagálnál?
2022. jún. 8. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
kamupuffogás és orbitális nagyot fognak kúrni
2022. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
ilyen helyzet nem állhat elő, nem fogadná el a szobabeosztást
2022. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem akarnék hasonlóval egy szobában élni, mint a párom. Elhiszem, hogy rossz érzés lehet neki.
2022. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ez nem probléma. Csak barátok. Régebbóta, hogy mi együtt vagyunk. A csajnak nem tetszik a pasim, a pasimnak sem tetszik a csaj, meg nagyon szeret engem, sosem okozna fájdalmat. Bízom bennük.
2022. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Normális körülmények között szerelmesek vagyunk, és megbízunk egymásban. A szex meg két emberen múlik. Szervezhetnék nekem akárhogyan a szobabeosztást, nem lenne dugimugi.

Ráadásul te magad is mondtad, hogy kifejezte nemtetszését. Az, hogy nem akar ő lenni az ügyeletes balhézó, még nem jelenti azt, hogy odáig lenne az ötletért, és veszettül dugni akar vele.

2022. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Párom(férfi)

1. El sem engedne táborba

2. Nem engedné hogy masneművel legyek elszállásolva

3. Folyamatosan ellenőrizne videhívással

4. Ha vmit elrontok vagy sérelmez, agyon is verne


Én:

1.Ha nem bízom meg a páromban az nem a tábor miatt lenne, hanem eleve már előzőleg is bizalmatlan lennék ha táborba megy ellenkezo neművel elszállásolva, ha nem.

Ha meg nem bízom a páromban akkor azt a kapcsolatomat rendszerint komolynak sem veszem hanem csak lazának es barmikor összejövök màssal, őt meg dobom.


2. Ha bízom a páromban, és az elszállásolás miatt ez megrendül bennem,

A) ugy gondolnám szándékosan akar a másikkal aludni es szandékosan nem intezkedik, lazára venném a kapcsolatot, elveszítené a kapcsolat ill a párom a szememben a komolyságát

B) vagy egy irányíthato papucsnak vagy naívnak tartanám, akire bármikor rárepülhet más, nem tud nemet mondani, ez esetben megint lazára venném a kapcsolatot

C) ha tudja hogy ebbe nem egyezem bele, és nem tesz értem, nem tesz a bizalmamért, megint lazára venném a kapcsolatot.


Hirtelen nem is jut eszembe olyan indok ami által ebből a párom jól tudna kijönni.

2022. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Én kiborulnék, szerintem ez durva. Bár függ attól, hogy milyen tábor.


Nekem nem is a megcsalás a problémám, mert bízom a páromban, hanem az, mint amikor facebookon like-ol celebeket vagy mindenki mást is felkér egy buliban vagy kibeszéli a kapcsolatunkat másnak.


A kapcsolatot nem feltétlenül veszélyezteti, de nekem kínos.

2022. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A B) pontomhoz:konfliktuskerülő emberekkel eleve nem is foglalkozom.
2022. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek van igaza, kissé nyersen, de odaírta a véleményét. Már hogyne tetszene a férfinak összezárva egy másik idegen nővel? Fürödnie is kéne, meg átöltözni pizsamába. Nyilván nem előtte fogja tenni, de akár még az is lehet belőle. Ebbű' baj lesz.
2022. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az elsővel. Ha nem akar vele aludni, akkor nem fog. Ellenkező esetben megvan a válasz.
2022. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!