Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny pasival mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Neki mindent szabad, nekem semmit. Őrjöng, ha elmegyek egyedül bevásárolni, ő az idióta haverjaival bulikázni jár, nekem abba nem lehet beleszólásom. Ne hordjak utcára leggingset, ne járjak edzeni se ilyenbe, mert mindenki engem fog akkor bámulni. Kuka? Kezd mocskosul elegem lenni.
2022. febr. 5. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Kukaa... jól látod.
2022. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Könnyed búcsút kell tőle venni.
2022. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Humor Herold ***** válasza:
77%
Hát a magad és az ő egészsége érdekében kuka. Te lelkileg készülsz ki, ő meg ne adj Isten kap egy agyvérzést. Ez lenne a jövőtök!
2022. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Pitsan rúgni
2022. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Voltam hasonló helyzetben, bár az nem volt ennyire vészes, mint ahogy te írod. Ő "csak" a facemet akarta nézegetni. Nekem kevesebbtől is borult a bili, szóval abszolút megértem, ha kivagy..


Az én kapcsolatomnak vége lett és tapasztalatom szerint, aki féltékenységben ennyire átesik a ló túloldalára, az nem javítható.

2022. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cpt_Obviously ***** válasza:
71%
Ki kell dobni, de abban igaza van, hogy legingsben járni az utcán ciki
2022. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerős a sztori. Nem tudok mást írni, dobd ki.
2022. febr. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, kuka ő is, meg a leggings utcàra is.
2022. febr. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki.


A leggings utcán pedig rendkívül proli viselet.

2022. febr. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!