Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny lettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny lettem? Érthető vagy túlzok?

Figyelt kérdés

Párommal már több éve vagyunk együtt.

Az elején még nem voltam ilyen, annyira a szeretetnyelvemen beszélt és kimutatta, hogy én vagyok neki az egyetlen, hogy eszembe se jutott az, h más is tetszhet neki.. vagy nem én lennék a legjobb.

Aztán úgy gondolom akkor jött egy törés, amikor annak ellenére is lájkolt női ismerősöket amikor már többször mondtam, hogy ne csinálja. Persze mindig kibeszélte, hogy neki ez nem jelent semmit ő erre használja a fbt. (Oké de tiszteletbe tarthatta volna, hogy rosszul esik)

Nekem ez teljesen úgy vetült le, hogy figyelmet ad más nőknek, bejönnek neki és még ki is mutatja nekik, megalàz engem. Ez már kb másfél éve volt de nem tudom elfelejteni az érzést , azóta is bennem van hogy nem én vagyok a legjobb neki.

Most ha azt látom, hogy női név jelenik meg a keresőjébe, vagy olyan oldalakat dob fel ajánlásként amin pucér nők pózolnak valami jármű mellett, óriási szorongás fog el és önbizalomhiány. Ez persze kivetül rá is, ami nem jó a kapcsolatnak de fogalmam sincs mit tegyek ellene?

Szorongó és féltékeny lettem, ilyenkor arra gondolok, hogy nem való nekem kapcsolat mert nem tudok bízni egy férfiban sem, akkor meg kár az időért. Ugyanokkor sajnálom 6évet eldobni, mert lehet csak nálam van a probléma? 25 n


2022. ápr. 8. 12:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a "nőket lájkolgat"? Nem mindegy szerintem hogy a volt osztálytársa esküvői fotóját lájkolja, vagy bikinis pucsító modelleket/prostikat.
2022. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Mindenfélét, amikor ismerősnek nyomja pl baráti körünkből, nem zavar. De olyanoknak is akikhez nincs sok köze… tesója volt osztálytársa, régi munkatársa felesége, olyanok akiket max 1-2x látott életben. En ezeket nem tudom úgy venni hogy “barátság lajkok” hanem hogy bejönnek neki és ez rombol belül…
2022. ápr. 8. 13:07
 3/35 anonim ***** válasza:
62%

Ezek kúrólájkok félidegen nők fotóin, nem barátság lájkok.

Nyilván nem tetszik.

2022. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%

#2

Jah, így szerintem normális ha nem tetszik.

#1 voltam

2022. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

Engem az ilyesmi abszolút nem zavarna...

De nem vagyunk egyformák nyilván

Én is lájkolom a volt osztályársam, vagy munkatarsam képét. Vagy az unokatesóm ex pasiját.

Van olyan akit csak látásból ismerek és 2 szót nem beszéltem vele.

Mégsem fogom megcsalni a párom...

Ez csak lájkok 🤷‍♀️🤦‍♀️

Biztos Én vagyok a hülye de nekem ez már túlzás ....

29/N

2022. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%

Ő erre használja a fb-t. 😆

Hát sajnos ekkora az agyi szintje egyes fiúknak. Eszükbe se jut, hogy a párjának rosszul eshet. Aztán ha megemlíted még ő van megsértődve, mert korlátolod a szabadságát 😆Szerintem tedd te is ugyanezt, hátha magába néz. Mondd hogy bejelölt egy régi o.társad, aki anno nagyon tetszett stb. bármi ilyesmi. Kapja ugyanazt amit ad, ha nem ért. :)

2022. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudod, hogy a munkatársa volt feleségének lájkolta-e a képét?? Én se állandóan csak a nagymamám meg a legjobb barátnőm képeit lájkolom, esetleg tetszthetnek más emberek képei, ettől még nem akarok kefélni senkivel. Ha egész nap instar*bancok fotóira nyáladzana, azt mondom érthető, de ezt rohadtul túlreagálod. Amúgy meg szállj ki a telefonjából és inkább fejleszd az önbizalmad helyette.
2022. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el az írásodat, minden féltékenység fölösleges időtöltés. Ha szeret, nem fog megcsalni, ha nem szeret, akkor meg menjen a fenébe. nem lehet vkit állandóan ellenőrizgetni, és tök fölösleges is. Ha nincs meg az ős bizalom, akkor alapból kuka a kapcsolat. Inkább vagyok egyedül, mintsem féltékeny legyek, vagy rám legyen vki az.
2022. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%

"akkor jött egy törés, amikor annak ellenére is lájkolt női ismerősöket"

"Betegesen féltékeny lettem?"

Nem, nem "lettél" betegesen féltékeny, mindig is az voltál. Teljesen rá raktad a kezed erre a fickóra, semmi szabadságot nem hagyva neki.

2022. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%

Nem vezs téged a nagy őnek annyi biztos.

Az ilyen pasik átmenetre jók csak mig nem jön egy komoly jó pasi aki téged szeret.

2022. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!