Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom?

Figyelt kérdés

Ha jelzem a nem tetszésemet, vagy vitatkozni próbálok, hogy egy problémára megoldást találjunk, azt hozza ki az egészből, hogy úgy érzi, sosem fog igazán megfelelni nekem.

Pedig éreztetem, hogy szeretem, sok dologgal kapcsolatban olyat is elnézek neki, amit másnak nem néztem el. Tehát lejjebb is adtam azokból az irreálisan nagy elvárásaimból, amiket korábban felállítottam a kapcsolataiban. És nyilván én sem vagyok tökéletes, sosem viselkedek úgy, mintha az lennék.

Egyszerűen közlöm kulturáltan, ha valami nem tetszik. És megoldást keresek rá. De már nem is nagyon merek mondani semmit, mivel sértve érzi ilyenkor magát, hiába nem olyan hangnemben mondom.

Azt érzem, mintha minden mindegy lenne neki és csak akkor partner, ha minden happy. Ha probléma merül fel, akkor homokba dugja a fejét, vagy áldozat szerepbe bújik.


2022. jún. 8. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondat vége: áldozatszerepbe bújik. Így se felelősséget vállalnia nem kell, se változtatnia esetleg, se megoldást keresni. Dedós megoldás, hogy jaj szegény mindig a kicsit bántják.... de látod, működik, mert inkább már nem szólsz. Megértem, én is jártam így. El is hagytam.
2022. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mártírkodás, érzelmi zsarolás. Nincs rendben sajnos
2022. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem érdekli. Magasról lesz**arja mi a probléma mi a megoldás.


Ez egy nagyon szép kapcsolat lesz.

Gyereket ne csináljatok még, nem javaslom.

2022. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem nott fel. Ezert fontos szempont a felelosseg vallalas kerdese az ismerkedesnel. A nok nagy resze elhajtja az ilyeneket, nem veletlenul. Nem ferfias, es nem teljes erteku felnott. Voltakeppen a potanyja vagy es akar dacolni es kepes veled. Gyermeki lelek.
2022. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

S mondd, milyen egy óvodással járni pláne a cukrászda előtt sétálni? :)))

Remélem érted a célzást, de lényegében egy nagy csecsemővel jársz kb...

2022. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nagyon jókat írtak a többiek. Sajnos egyértelműen látszik, hogy nincsenek egy szinten a párjával. Öné a felelősség , míg a párja csak élvezi a “ súlytalanságot”. Ön a pótmama szerepkörét tölti be a kapcsolatban. Ha jól sejtem ön a nő. A párja érzelmileg egy gyermek szintjén áll, feltételezem nem vált le az édesanyjáról. Később nagy gondok lehetnek ebből , remélem tudja! Minél előbb üljön le beszélni a párjával! Lefektetni a kereteket! Gézukám, jó lenne ha ezt , meg ezt nem tennéd továbbra is, mert tönkreteszi a kapcsolatunkat. Beszéljünk a gondjainkról! Teszem azt, add neki félévet. Ne szóljon rá többet, figyeljen! Ha nem változik félév után, hagyja el!… Rövid az élet.
2022. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Én is ezt érzem és valóban anyuci-függő is. Ezzel kapcsolatban tudom, hogy nem sok jóra számíthat az ember.
2022. jún. 8. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az anyjához leszel hasoniltva, mindig ki fog beszélni vele és mindig először hozza fog rohanni a párkapcsolati gondokkal.

Tudom, mert legjobb barátnőm ugyanezt élte át. Hát, ott sem lett jó vége attól eltekintve, hogy szakítottak.

2022. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Én azért meghallgatnám a másik felet is. Az éremnek 2 oldala van. Nem mindegy milyen probléma megoldásáról van szó és hogyan tálaltad. Van az a mondás h "hülyékkel nemvitatkozunk", ill "hülyeségekkel nem foglalkozunk".
2022. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy a másik szempontjából az én problémám hülyeség, én meg egy hülye vagyok, akivel nem kell foglalkozni, csak egyrészt ha nekem problémám van, akkor a kapcsolatban felmerült probléma. Amit gondolom jogomban áll felhozni, mert nekem valami nem kerek. Másrészt ha én egy hülye vagyok, akkor mit akarunk egymástól...??
2022. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!