Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mit szólnátok ha a férjetek 15+ év után pénzt kérne a családi kasszába?

Figyelt kérdés
A nejem megismerkedesunkkor főiskolas volt majd pár év után gyesen volt. Soha Nem kértem tőle pénzt a családi kasszába. 13+ éve dolgozik 200 körül keres de semmit nem fizet. Egyre nagyképűbb. Betelt a pohár. Felszólítóttam fizetésre (150/ho 2 gyerek mellett) de megsértődött válna mondtam ok erre sírás. Mi a következő lépés?

2022. jún. 9. 19:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem volt gond mert 500+ a bevételem. Nem tesz félre evi 3 milliót mert havi 100 + elmegy meki nőies dolgokra amit abszolút nem irigyellek sőt.
2022. jún. 9. 20:30
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Ez elég kamus sztorinak hangzik.....
2022. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2022. jún. 9. 21:02
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
Bizonyísd be hogy nem kamu.
2022. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Én nem értem, hogy hogy tud így működni egy házasság. Ki jár boltba nálatok? Ki veszi a ruhát a gyerekeknek? Nyilván mindent te, ugye?

A nagy fenét! Nálunk nincs olyan, hogy enyém, tied, amikor én megyek boltba, én fizetek, amikor ő, akkor meg ő fizet. A gyerekeknek a dolgokat szinte mindig én veszem. Mindkettőnknek van félretett pénze, amit meg szoktunk beszélni, hogy mire költünk. Új bútor, nyaralás stb.

Nem kérek én sem engedélyt, ha el akarok menni fodrászhoz, vagy veszek egy új ruhát, de költök a közösbe is.

2022. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!