Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem féltékeny a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem féltékeny a párom egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A sztori lényege: Nemrég egy buliban voltam az ismerőseimmel és az egyik srác és köztem történt egy szájrapuszi. Keverhettek valamit az italunkba így utólag visszagondolva, mert alig emlékszem néhány dologra pedig nem ittam sokat, az a "csók" is úgy történt hogy alig tudtam magamról a srác meg odahúzott magához és ennyi. Másnap mondtam a páromnak és zavarta azért de annyira nem volt féltékeny. Nyilván nem azért csináltam hogy féltékennyé tegyem, józan ésszel eszembe sem jutna ilyen és semmit nem jelentett számomra. Azóta minden rendben köztünk a párommal és tudja hogy én csakis vele szeretnék lenni. Én sajnos nagyon féltékeny típus vagyok, már egy szájrapuszitól is halálosan féltékeny lennék még akkor is ha ittas lenne a barátom. Ő ennyire nem lenne féltékeny típus? Korábban már felhoztam neki valami miatt, hogy miért nem látom rajta hogy féltékeny és utána meg úgy vettem észre hogy csak "megjátssza a kedvemért" a féltékenységet, mert amúgy nem ilyen. Azt mondta hogy azért mert tudja és látja rajtam hogy őt szeretem. Ami rendjén van mert jó ha ok nélkül nem féltékenykedik de most azért "van oka" ha értitek mármint mégis történt egy puszi... Más is járt hasonló helyzetben? Egyébként biztos hogy neki nincs más rajtam kívül mert ideje sincs rá a munkája miatt (örülünk, ha egymással van időnk találkozni) meg nem is érdekli senki más.

Várom a válaszokat



2022. jún. 13. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert nem szeret...
2022. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De, szeret :)
2022. jún. 13. 13:39
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, mint férfi tudja, hogy ez nem volt komoly. Viszont nekem úgy tűnik, hogy mintha szeretnéd, hogy zavarja, hiszen ez Téged zavar. Annyi, hogy ő nem ilyen típus, lehet ha lefeküdnél mással, akkor se lenne féltékeny vagy ha az ég egybe áll a földdel, még akkor sem. Szerintem fogadd el, hogy ő egyszerűen ilyen :)
2022. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiegyensulyozott es rendben van önmagával es szerelemben él.


Nekem is fura ha a szerelmes ködben vagyok, erre a párom elkezdene rám féltekenykedni.

Azert vagyunk egyutt mert szeretjuk egymast. Hol tema egy 3. Plane kapcsolatok elején?


Vagy szimplan johiszemu naiv.

2022. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert ismeri a körülményeket, és egy felfogja, hogy nem szabad akaratodból tetted?

Nem arról van szó, hogy most ugrálna örömében. Te magad írtad, hogy zavarja, de megérti, mi történt.

Vagy szerinted most az jó lenne, ha elkezdene balhézni veled azért, amiben valószínűleg te is csak áldozat vagy?

Komolyan, te ha nincs problémád, akkor csinálsz magadnak?

2022. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Értékelte az őszinteségedet, ezen kívül a történtekről nem tehetsz és ezzel tisztában van. Legközelebb viszont legyél óvatos. Rosszabb is kerülhetett volna az italodba.
2022. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy mi lehet gondolatmeneted... de nem, az, hogy nem rendez balhét, az nem azt jelenti, hogy ne szeretne, vagy ne féltene. A féltés nem ugyanaz, mint a féltékenység. A féltékenységben van egyfajta bizalmatlanság.
2022. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert megbízik benned. Egyébként számomra a szájrapuszi megcsalásnak számít - őskövület vagyok, tudom, de nem tudok ezzel mit csinálni, a barátnőm ne csókolózzon másokkal, legfeljebb arcra. (ha nem tetszik, nyilván nem kötelező a barátnőmnek lenni, ha lepontozó kedvedben lennél )

1. Dehogynem, miért ne szeretné? Nem mindenki veszi ezeket annyira komolyan

2022. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
hú de idegesítő dolog, amikor minden baj, és miért nem másmilyen a másik. neki sem könnyű az élete :D
2022. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van köszönöm a válaszokat. Sajnos hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat köszönöm.
2022. jún. 13. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!