Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nem létezik, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nem létezik, csak kitalálják, hogy milyen minőséggű, milyen adottságú legyen a párjuk és az ilyet próbálják kiszűrni és felpróbálni a többi közül?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Kik?
2022. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Felnőttkorban igen. A tiniknél még van valódi szerelem.
2022. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor tudja , hogy az az ember amikor nem gondol arra hogy milyen a másik társadalmi helyzete ,etnikuma ,életkörülményei , csupán a személyt látja és megszűnik minden addigi logikai vagy eltervezett gondolata.
2022. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Az nem lehet szerelem, hogy tudatosan kerestem, megfogott a külseje, a belsője méginkább. Próbált nem naív lenni, de elsőre is lenyűgözött. És ahogy telt az idő megismertem teljesen, átéltem vele sokmindent, egyre közelebb került hozzám érzelmileg. És minden "hibája" és "rossz tulajdonsága" ellenére őrülten ragaszkodok hozzá és ez napról napra egyre erősebb lesz. Szerintem létezik szerelem. De még milyen!

Csak különböző beálítottságúak és felfogásúak vagyunk, ezért valaki "nem hisz" ebben.

2022. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Létezik. Az ember nem kitalálja, milyen embert szeretne, hanem tudja. Pl. biztos vagyok benne, hogy nem szeretnél olyan párt, akin a metrón fikázik, és szétpöcköli.
2022. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Felpróbálni. :DDDD
2022. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha tudja, akkor nem érzés, hanem mintha pld kocsit vennénk tudja, hogy milyen paraméterei legyenek?
2022. jún. 14. 10:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Te se voltál még szerelmes.
2022. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 : számból vetted ki a szót. VOlt egy tengermély kamaszszerelmem. Össze se hasonlitható az érzés , amiket kivált az emberből és a legtisztább, legőszintébb érzéseim voltak felé, felnőttkorban ilyen már nnics.
2022. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban, szerelemben (legalábbis felnőtt korban, amikor már lehet tétje a dolognak, pl házasság vagy családalapítás), legalább annyira fontos fejjel is benne lenni egy kapcsolatban, mint érzelmekkel.

Aztán mit kezdesz a nagy “szerelemmel”, ha egy büdös nagy bunkó? Vagy csak a külseje jó, de belül egy otvar rossz ember ? Az mire jó? Én igenis néztem, hogy belül milyen ember, hogy hasonlítunk e, hogy megvannak e benne azok a tulajdonságok, amik kellenek ahhoz, hogy jó legyen a kapcsolat.

És lass csodát, annak ellenére, hogy nem csak a külsejét néztem, hanem gondolkoztam is, szerelmes lettem. (Nem mellesleg a kapcsolat is nagyon kiegyensúlyozott). Na ilyenkor mi van? 🤨

2022. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!