Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom féltékeny a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékeny a fiú barátomra, mert szerinte nem létezik fiú-lány barátság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel konkrétan egyetem második éve óta jóban vagyok, azaz a barátságunk már 7 éve tart. Egyetemen mind a kettőnknek voltak nehézségei (főleg tanulással), minden nap váltottunk levelet és egyéb, családi dolgokat is megbeszéltük, szóval egy nagyon mély bizalmi kapcsolat alakult ki köztünk ezekben az években.

A pasim viszont mániákusan féltékeny rá és nem hiszi el, hogy sohasem hajtott rám vagy éreztünk többet ezekben az években egymás iránt. Főleg érzékeny pontja ez, mivel ő az első barátom (tudom, már idős vagyok, de így alakult) szóval fél, hogy most mivel felszabadult a suli "kötelékéből", rám fog hajtani és a barátságunk miatti kapocs miatt mégis ott hagyom, "úgy" mégsem ő lesz az első (a fiú barátommal sohasem került elő, hogy szűz vagyok, viszont mivel elég jól ismer, lehet, hogy rájött).


Mit csináljak? Már elegem van ebből és kezd elfogyni a türelmem a pasimmal szemben...



2017. szept. 6. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ok mennyire ismerik egymast? Voltak mar kozos programok?
2017. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Beszéld meg vele. Ha nem érti és nem tud változtatni akkor sajnos ennek itt a vége. Egyébként tuti nem bízik benned.
2017. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Nincs bizalom nincs kapcsolat... sajnálom :(
2017. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Mióta van párkapcsolatod és, ha elég ideje, akkor hogyhogy még szűz vagy ?

31/f

2017. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
És milyen igaza van!
2017. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó miért lenne igaza?? Már elegem van, hogy rojtosra dumálom a szám, akkor sem hiszi el...
2017. szept. 6. 23:14
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

#6


Előbb-utóbb "magad sem érted hogyan" az ágyában találod magad. Ez a másik srác már nyert, a barátod csak veszíthet. Mindig a szerető nyer.

2017. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, a kerdesemre meg nem valaszoltal, de akkor elmondom miert kerdeztem. Ha a baratodat tavol tartod a parodtol es nem probalod oket megismertetni, osszebaratkoztatni egymassal, akkor ertheto hogy a parod kifogasolja a kozelseget. Azert lassuk be, nem veletlen mondjak sokan hogy ferfi-noi baratsag nincs, vagy nem tartos. Nekem is volt baratom, de a parom ugyanugy ismerte es a srac kimutatta hogy en nem erdeklem, csak baratilag. Ezt amugy ok is megbeszelhetik.
2017. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Semennyire sem ismerik egymást, de a részleteket a barátom is tudja, hogy az is tisztázva volt a barátságunkban végig, hogy nem akarunk a másiktól semmit. A "haverom" (akkor nevezzük így a másik srácot) nem egy barátkozós típus egyébként, ahogy én se kifejezetten, ezért lettünk jóban. Ő nem tud a féltékenységi jelentekről, de ha tudna is, akkor se akarna belefolyni az tuti, mert csak még jobban elmérgesítené az egészet szerintem.
2017. szept. 6. 23:25
 10/20 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és volt e már szex?
2017. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!